Marcin Kowalczyk na tropie prawdy i kłamstwa. Wideo-wywiad z gwiazdą thrillera „Hel”.

Wideo-wywiad z Marcinem Kowalczykiem, gwiazdą thrillera ?Hel?. Debiut reżyserski Katii Priwieziencew i Pawła Tarasiewicza  na ekranach kin.

Fot. Paweł Czarkowski i Kachna Baraniewicz/AMONDO Films

Od piątku w kinach można oglądać "Hel" ? porównywany do ?Miasteczka Twin Peaks" i ?Zagubionej autostrady?, ?kryminał nafaszerowany amfetaminą? (FDB). W obsadzie filmu ? obok Philipa Lenkowsky?ego, aktora znanego z serialu ?Z Archiwum X? oraz obrazów Miloša Formana i Woody?ego Allena ? zobaczymy Marcina Kowalczyka. Rola outsidera Kaila, testującego prawdomówność na wariografie, to kolejna niezwykła kreacja w dorobku gwiazdy ?Jesteś Bogiem?. Więcej informacji o roli i samym filmie "Hel" przynosi wideo-wywiad z Marcinem.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=7IcMw95DhKs[/youtube]

?Bardzo zainteresowały mnie artystyczne poszukiwania duetu reżyserskiego ? Katii Priwieziencew i Pawła Tarasiewicza. Ich scenariusz cały czas ewoluował, jednak bardzo podobał mi się koncept postaci, preferencje zdjęciowe i klimat sam w sobie. Wszystko to było mocne i magnetyzujące, więc postanowiłem do nich dołączyć. Na miejscu, na planie zdjęciowym, dało się wyczuć mrożącą krew w żyłach atmosferę. Wszystko tam powodowało gęsią skórkę? ? mówi Marcin Kowalczyk.

"Hel" w kinach od 5 sierpnia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz