Marcin Dorociński jako nieznajomy z tatuażem!

Skuty w kajdanki, zarośnięty, gotowy na wszystko. Marcin Dorociński jako nieznajomy z tatuażem. Premierowy fragment thrillera ?Na granicy?.

Klimatyczny fragment thrillera w reżyserii Wojciecha Kasperskiego. Pochodząca z filmu scena ? ?Nieznajomy z tatuażem? ? odkrywa mroczne wcielenie Marcina Dorocińskiego, kreującego rolę psychopatycznego Konrada. Z długą brodą, tatuażami (ma je nawet na oczach!) brutalnie wkracza w życie bohaterów granych przez: Andrzeja Chyrę, Bartosza Bielenię (?Disco Polo?) i Kubę Henriksen (?Planeta singli?). Ich konfrontacja, której tłem są ośnieżone Bieszczady, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników kina w stylu ?Przylądka strachu?, ?Autostopowicza? a nawet ?Lśnienia?. ?Na granicy? ze zdjęciami nominowanego do Oscara Łukasza Żala trafi do kin 19 lutego.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=OR_P1-iV5Hc[/youtube]

foto. Marcin Szpak

?Ten film jest jak jego tytuł ? słowo ?granica? jest tu kluczem. Opowiada o granicach ludzkich możliwości, toczy się na granicy charakterów i ? co dotyczy bohaterów granych przez Kubę Henriksena i Bartka Bielenię ? na granicy bycia chłopcem a mężczyzną. Każda z tych postaci jest na granicy swojej wytrzymałości, puszczenia nerwów. Każda ma jakąś swoją wyporność i w różny sposób reaguje na sytuacje ekstremalne, które nas w życiu dotykają?.

?Ojciec grany przez Andrzeja Chyrę i jego dwóch nastoletnich synów docierają tam, aby poukładać sobie życie po śmierci żony i matki. Jak to bywa po rodzinnej tragedii, nie mogą poradzić sobie z emocjami, próbują zlepić tę swoją miłość, przyjaźń, ale nie bardzo im to wychodzi. Ani ojciec nie ma cierpliwości do synów, ani oni nie mają cierpliwości do ojca. Zupełnie nieoczekiwanie w ich życiu zjawia się obcy, czyli mój bohater. Czy Konrad jest personifikacją zła? Chciałbym, aby widz sam odpowiedział sobie na to pytanie?.

"Na granicy" w kinach od 19 lutego 2016

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz