Maraton Pitbulla w kinach Helios!

22 stycznia w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się pierwszy w tym roku NMF. Podczas jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery najmocniejsze polskie kryminały ostatnich lat z premierowym pokazem filmu ?Pitbull. Nowe porządki?!

Widzowie zobaczą trzy bezkompromisowe filmy w reżyserii Patryka Vegi rozpoczynając od kultowego ?Pitbulla?. Następnie premierowo zaprezentowana zostanie jego długo wyczekiwana kontynuacja - ?Pitbull. Nowe porządki?, a potem świetne ?Służby specjalne?. Na zakończenie na ekranach pojawi się doskonały, obsypany nagrodami film Wojciecha Smarzowskiego - ?Drogówka?.

Będzie to nocne spotkanie z brutalnym światem prawdziwych twardzieli? Taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższy seans z cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/NMF_Pitbull. Zapraszamy!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz