Maraton Igrzysk Śmierci w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na najbliższy seans z cyklu Nocne Maratony Filmowe. Już 20 listopada o godzinie 22:30 odbędzie się wyczekiwany przez fanów w całej Polsce Maraton Igrzysk Śmierci z premierowym pokazem filmu ?Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część II?!

Będzie to niezwykła noc z ekranizacjami bestsellerowej serii powieści Suzanne Collins ? ?Igrzyska Śmierci?. Seria stała się również jednym z największych kinowych hitów ostatnich lat. Helios zaprezentuje wszystkie cztery części filmu, a w tym jedną z najbardziej oczekiwanych premier jesieni ? ?Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część II?. Na ekranach: gwiazdorska obsada, zapierające dech w piersiach efekty specjalne i co najważniejsze - ogromne emocje.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów do zakupu biletów na najbliższy Nocny Maraton Filmowy w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/NMF_Igrzyska. Zapraszamy!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz