Maraton Horrorów w kinach Helios!

W piątek, 17 kwietnia ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów mocnych wrażeń na noc pełną grozy z czterema najlepszymi horrorami ostatnich miesięcy!

Na początek zaprezentowany zostanie premierowo film "Piramida", a następnie: przerażający obraz "Oculus", świetny film "Coś za mną chodzi" oraz znakomita "Klątwa Jessabelle". Taka dawka grozy z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu spokojnie zasnąć?

Będzie to niezapomniana noc horrorów, pełna niebywałych emocji i mocnych wrażeń! Pozostaje tylko pytanie, czy Widzowie są gotowi na filmową grozę w takim stężeniu?

Start: 17 kwietnia o godzinie 23:00 Meta: 18 kwietnia o godzinie 06:00!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów w kasach kin oraz na stronie internetowej. Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu. Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 thoughts on “Maraton Horrorów w kinach Helios!

Dodaj komentarz