Maraton Grozy w kinach Helios!

W piątek, 26 lutego we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędzie się Maraton Grozy z przedpremierowymi pokazami trzech horrorów: ?The Hallow?, ?Worry Dolls? oraz ?Blackburn?. To będzie bez wątpienia pełna grozy, przerażająca uczta filmowa dla wszystkich miłośników tego gatunku!

Na początek zaprezentowany zostanie znakomity film ?THE BOY?, a następnie odbędą się jedyne w Polsce, przedpremierowe pokazy horrowów: "The Hallow?, ?Worry Dolls? oraz ?Blackburn?! Organizatorzy tego Nocnego Maratonu Filmowego są absolutnie przekonani, że taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów...

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na mrożące krew w żyłach nocne seanse w całej Polsce. Nocny Maraton GROZY odbędzie się 26 lutego o godzinie 23:00! Szczegółowe informacje są opublikowane pod adresem: www.helios.pl/nmf_grozy. Bilety są dostępne w sprzedaży, zapraszamy na seanse!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz