Mapy gwiazd wskazały Pattinsonowi drogę do Polski!

 

Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

Dzięki współpracy z Davidem Cronenbergiem zerwał z wizerunkiem bladego wampira i udowodnił, że jest nie tylko bożyszczem nastolatek, ale przede wszystkim świetnym aktorem. Ulubieniec kobiet na całym świecie po raz kolejny wcielił się w jedną z kluczowych ról w filmie kultowego reżysera. Jerome (R. Pattinson), jest szoferem limuzyny, aspirującym aktorem i scenarzystą. Jak zauważa aktor, jest najnormalniejszą postacią w hollywoodzkim świecie, w którym ludzie okłamują siebie do samego końca. ?To typowy marzyciel mieszkający w Los Angeles, normalny chłopak, który nie przestaje wierzyć, że tuż za rogiem czekają na niego sława i pieniądze?, wyjaśnia Pattinson.

?Mapy gwiazd? z udziałem Pattinsona trafią do kin 7 listopada. Na żywo będzie można go spotkać już 22 października podczas koncertu FKA twigs w warszawskim Basenie.

MAPY GWIAZD PREMIERA: 7 LISTOPADA 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz