Mamy nowy zwiastun „Wyścigu” „Takim facetom nie oprze się żadna kobieta”

Jest coś podniecającego w mężczyznach, którzy ocierają się o śmierć. Wie o tym główny bohater filmu ?Wyścig? - James Hunt, który bez skrupułów wykorzystuje ten fakt, uwodząc kobiety. Jeśli faktycznie dobrego kochanka poznaje się po tym, jak prowadzi samochód, to kierowcy Formuły 1 plasują się naprawdę na wysokich pozycjach. Film ?Wyścig?, który wchodzi do kin już 8 listopada zbiera jedynie najlepsze recenzje i podbija serca nie tylko fanów tego sportu, ale przede wszystkim kobiet. To zasługa genialnego Chrisa Hemswortha grającego legendę toru - Jamesa Hunta. Pierwszy raz w kinach pojawia się film o męskim świecie, który tak bardzo pokochają kobiety.

?Wyścig?, określany przez krytyków ?najlepszym filmem roku? (Empire), opowiada prawdziwą historię niezwykłej rywalizacji dwóch kierowców Formuły 1 ? Jamesa Hunta i Niki Laudy. Ten film ?wbija w fotel?. Trzymają w napięciu nie tylko genialnie pokazane wyścigi, ale również historia rywalizacji między najlepszymi kierowcami F1. Zdobywca Oscara - Ron Howard, znów zdaje egzamin na najwyższym poziomie i daje widzom ?kawał porywającej rozrywki?. Film zbiera najlepsze recenzje na całym świecie. Świetni aktorzy: Chris Hemsworth (?Avengers?), Daniel Brühl (?Bękarty wojny?), Olivia Wilde (?Tron: Dziedzictwo?) i Aleksandra Maria Lara (?Lektor?, ?Control?) sprawiają, że ogląda się go z zapartym tchem. Jest to również w dużej mierze zasługa scenarzysty - nominowanego do Oscara - Petera Morgana (?Frost/Nixon?, ?Królowa?).

?Wyścig? rzucił na kolana zagranicznych krytyków, stając na podium z tytułem najlepszego filmu roku. ?Porywający, dynamiczny, inteligentny, wibrujący niezwykłą energią? - pisze Screen International. ?Istnieje duża szansa, że nic nie wiecie o wyścigach Formuły 1 i niewiele was ona obchodzi. Po obejrzeniu tego ekscytującego filmu, zmienicie zdanie!? - dodaje US Weekly.

?Wyścig? ? najlepszy film roku, już od 8 listopada w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz