Mama w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 5 listopada!

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 5 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie ?Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa??, które poprowadzi Emilia Płukis ? Cegiełka. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu ?Zbliżenia? w reżyserii Magdaleny Piekorz. Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 5 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie ?Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa?, które poprowadzi Emilia Płukis ? Cegiełka.

Narodziny dziecka są ważnym etapem w życiu całej rodziny. Czas wielu radości, pytań i zmian. To moment, w którym warto pomyśleć o przygotowaniu starszego dziecka do nowej roli - siostry lub brata Spotkanie poprowadzi Emilia Płukis ? Cegiełka - psycholog dziecięcy i rozwojowy, przez kilka lat miała okazję zdobywać doświadczenie w żłobkach, klubach malucha, akademiach rozwoju, przedszkolach oraz poradniach. Obecnie pracuje, jako terapeuta w Punkcie przedszkolnym Promitis. Jest mamą 3 letniej Hani, a niebawem zostanie również mamą Krzysia. Temat przygotowania dziecka na przyjście rodzeństwa towarzyszy jej, zatem już od kilku miesięcy. Po spotkaniu zapraszamy na film ?Zbliżenia? w reżyserii Magdaleny Piekorz. ?Zbliżenia? ? Marta (Joanna Orleańska) ma 37 lat. Bez przerwy odzywający się sygnał telefonu: ?Martusiu, odbierz tu mama!? nie pozwala jej czuć się swobodnie nawet w najbardziej intymnych chwilach. Lata, które spędziła z matką (Ewa Wiśniewska) pod jednym dachem i ich bliska relacja sprawiają, że kobieta nie potrafi rozpocząć życia na własny rachunek. Mimo że prawie każda wizyta u mamy kończy się awanturą, Marta wciąż do niej wraca. Kobiety nie potrafią bez siebie żyć, dłuższa rozłąka jest dla nich cierpieniem. Tej sytuacji próbuje sprostać Jacek, który chce stworzyć z Martą prawdziwy dom?

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Animatorzy prowadzą animacje i zabawy dla dzieci. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz