MaMa w Kinie Praha Kolejne spotkanie już 22 października!

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 22 października o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie ?Szczęśliwe dziecko ? otwarte na świat?, które poprowadzą Agata Battek oraz Małgorzata Wachuda ? Neska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu ?Bogowie? w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 22 października o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie ?Szczęśliwe dziecko ? otwarte na świat?, które poprowadzą Agata Battek oraz Małgorzata Wachuda ? Neska. Zabawa jest naturalnym sposobem poznawania przez dziecko otaczającego go świata. To właśnie nieustanna potrzeba poznania, uczenia się skłania dzieci do zadawania rodzicom trudnych pytań. Na spotkaniu ?Szczęśliwe dziecko ? otwarte na świat? opowiemy, jak poprzez wesołą zabawę oswoić dzieci z niewygodnymi tematami, przedstawimy różnorodne sposoby pracy z dziećmi, pokażemy materiały edukacyjne wspierające rozwój społeczny najmłodszych, a także pokażemy, jak obrócić zabawę w edukacyjną podróż wzbogacającą każde dziecko. Celem naszego spotkania jest wprowadzenie rodziców, w cudowny świat dziecka i pokazanie im, że nie wszystko jest tak trudne jak się wydaje.

Spotkanie poprowadzą:

Agata Battek ? założycielka Fudacji Verbaoraz autorka serii bajek dla dzieci, pt. ?Leon i jego niezwykłe spotkania?. Wielbicielka niekonwencjonalnych rozwiązań, mocnych wrażeń, przeciwniczka rutyny i nieustannie planująca optymistka.

Małgorzata Wachuda?Neska ? animatorka, terapeutka, instruktorka warsztatów Verba, koordynatorka projektu Niezwykłe spotkania. Ekspert od dziecięcych uśmiechów, zaklinaczka łobuzów, specjalistka od ruchu, wyobraźni i dobrej zabawy.

Po spotkaniu zapraszamy na film ?Bogowie? w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

?Bogowie? opowiadają o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze. Zdjęcia do nowej produkcji Łukasza Palkowskiego trwały ponad dwa miesiące. Początkowo film kręcony był na Mazurach i na Śląsku, lecz większość zdjęć zrealizowano w warszawskim Szpitalu Wolskim. Ośrodek imitował klinikę kardiochirurgii w Zabrzu, w której 5 listopada 1985 roku dokonano pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

22 października, środa start godz. 11.00, cena biletu: 12 zł

REZERWACJA BILETÓW: Kasa Kina Praha ul. Jagiellońska 26 03-719 Warszawa tel. 22 343 03 10

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz