Mama w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 19 marca!

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 19 marca o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie ?Wszystko, co chciałyście wiedzieć o mięśniach Kegla, ale nie miałyście, kogo zapytać? prowadzone przez Joannę Keszkę. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu ?Obietnica? w reżyserii Anny Kazejak. 19 marca odbędą się pierwsze konsultacje dla Mam z ekspertami ZUS w Kinie Praha.

O tym, że ćwiczyć mięśnie Kegla powinny kobiety w każdym wieku, mówi się w naszym kraju za mało i za cicho. Polki nie są zachęcane do poznawania swojego ciała. W sferze seksualnej wmawia nam się, że to penis ma nam wystarczyć do odkrycia naszego orgazmicznego potencjału. Wciąż pomija się fakt, że to nie sama pochwa jest źródłem najbardziej intensywnych seksualnych bodźców. To wyćwiczone mięśnie dna miednicy są jednym z istotniejszych elementów odpowiedzialnych za satysfakcję z seksu i zdrowie intymne u kobiet. Dla kogo spotkanie: Ćwiczenia mięśni Kegla są dla wszystkich kobiet - matek z córkami, przyszłych mam i młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks. Dlaczego warto przyjść: Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów, zapobiegają też powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają poród i zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych. Czego się dowiemy: Jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla. Poznamy zestawy ćwiczeń ze szczególnym uwzględnieniem kulek gejszy. Trenować mięśnie dna miednicy można stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus lub porządkując dokumenty w biurze. Podpowiemy też, jak prawidłowo używać kulek dopochwowych, dostępnych w ofercie butiku LoveStore.Barbarella.pl.

Prowadząca: JOANNA KESZKA - ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, prowadzi warszawski butik LoveStore.Barbarella.pl - "Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par". Jej motto to: "Wspieram kobiety w pozwalaniu sobie na więcej, w seksie i w życiu?.

Po spotkaniu zapraszamy na film ?Obietnica? w reżyserii Anny Kazejak.

?Obietnica? - Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype?a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem?

19 marca zapraszamy wszystkie Mamy na pierwsze konsultacje z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kinie Praha. W ramach cyklu Mama w Kinie Praha na wybranych spotkaniach będzie możliwość skorzystania z indywidulanych konsultacji ZUS. Eksperci będą udzielać porad na temat zasiłków macierzyńskich, dodatkowych urlopów macierzyńskich, urlopów rodzicielskich, ubezpieczeń niań oraz ubezpieczeń osób sprawujących osobistą opiekę nad dzieckiem. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się, co to jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS oraz założyć profil internetowy. Zapraszamy na konsultacje ZUS w Kinie Praha.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz