Mały, ale wariat. ?Ant-Man? w kinach od 17 lipca.

Hank Pym (czyli Ant-Man) narodził się w 1962 roku na łamach komiksu ?Tales to Astonish #27?. Rok później pojawił się w pierwszym zeszycie ?Avengers #1?. Od tamtej pory był jednym z najważniejszych superbohaterów drużyny Avengers. Ant-Manem Pym został w wyniku odkrycia Cząstki Pyma ? związku chemicznego pozwalającego zmieniać wielkość i dającego nadludzką siłę. Opracował również technologię, dzięki której jego alter ego potrafi kontrolować armie mrówek.

W najnowszej produkcji Marvel Studios zobaczymy jednak innego Ant-Mana. Zostanie nim król złodziei Scott Lang, dla którego dr Hank Pym jest mentorem. Stary Ant-Man wyposaży ucznia we wszystkie swoje dawne zdolności. Do Langa będzie należała decyzja, czy weźmie na siebie odpowiedzialność i zdobędzie się na odwagę, by ryzykować życie w walce ze złem. Poza tym będzie też musiał chronić sekret kostiumu stworzonego przez swojego mentora...

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=buxBDCQdA_g[/youtube]

Oprócz nowego w filmowym świecie Marvela superbohatera kolejnym novum ?Ant-Mana? będzie forma filmu, która wykroczy daleko poza kino akcji. - W tym filmie podoba mi się to, że niełatwo go zaszufladkować; to nie jest typowa komedia, ani film sensacyjny. Odnajdziemy w nim wiele cech jednego i drugiego. Poza tym, bohaterowie przeżywają wiele znanych nam wszystkim rozterek. Ta opowieść jest również wzruszająca. Wydaje mi się, że widzowie wczują się w bohaterów. Poza tym, tak w świecie ludzi, jak i w świecie owadów pokazujemy rzeczy, których publiczność wcześniej nie widziała. To bardzo ekscytujące i wyjątkowe - twierdzi odtwórca roli Ant-Mana Paul Rudd.

Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem, doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz