Małgorzata Socha: czuję się jak coach pozytywnego myślenia

? Czasami czuję się jak coach pozytywnego myślenia, który nawet w beznadziejnej sytuacji mówi: damy radę!?. Tak o swojej najnowszej roli opowiada Małgorzata Socha. Popularna aktorka w najnowszej animacji Disney/Pixar ?W głowie się nie mieści? użycza głosu Radości ? jednej z pięciu emocji zamieszkujących umysł dorastającej dziewczynki o imieniu Riley. Będzie wesoło, ale i mądrze!

Filmowa Radość to rozskaka, pałająca wewnętrznym światłem (dosłownie!) i przepełniona optymizmem postać, która ma niełatwe zadanie ?wychowania? Riley do spółki z czterema innymi emocjami: Strachem, Gniewem, Odrazą i Smutkiem. Zmagania Smutku z Radością oraz niezwykła podróż tych dwóch postaci po zakamarkach umysłu Riley to główny element fabuły.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Z7O89NDkBPg[/youtube]

? Ten film jest pod każdym względem niezwykły. Jest zabawny, inteligentny, emocjonalny (bo przecież opowiada o emocjach) i wreszcie bardzo mądry. W przystępny sposób opowiada o tym, co dzieje się w głowach dzieci ? mówi Małgorzata Socha.

Przed realizacją filmu twórcy ?W głowie się nie mieści? uczyli się o ludzkich uczuciach i ich ewolucji w okresie dojrzewania. Starali się zrozumieć, jak działa umysł młodego człowieka. Filmowe emocje, mimo że animowane, są więc bardzo prawdziwe. ? To jest kino familijne: i dla rodziców, i dla dzieciaków. Każdy wyjdzie z kina mądrzejszy. Sposób przedstawienia emocji jest tak zabawny, a równocześnie tak przewrotny, że to po prostu trzeba zobaczyć! ? dodaje Socha.

Laureat Oscara?, reżyser Pete Docter, zawsze w swoich filmach zabiera widzów w wyjątkowe miejsca. Dzięki niemu odwiedziliśmy miasto potworów (?Potwory i spółka?) i przeżyliśmy magiczną podróż balonem (?Odlot?) po Ameryce Południowej. Najnowszy film Doctera ?W głowie się nie mieści? opowiada o wyprawie do najniezwyklejszego miejsca na świecie ? wnętrza ludzkiego umysłu?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=MiX5cnOpQs0[/youtube]

Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole?

?W głowie się nie mieści? już w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz