Małgorzata Kożuchowska w nominowanej do Oscara bajce!

Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej do tegorocznego Oscara, bajce ?Sekrety morza?. ?Wszystkich, którzy szukają oryginalnych i niezwykłych, a przy tym mądrych i pięknych opowieści zapraszam na nową kreskówkę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców? ? powiedziała aktorka podczas prac nad polską wersją językową.

?Namawiałabym rodziców, żeby szukali rzeczy, które ich samych zachwycają i chwytają za serce oraz niosą wartości, które chcieliby przekazać swoim dzieciom? ? dodała.

Nominowana do Oscara, najpiękniejsza bajka tego roku, zabierze dzieci w podróż, podczas której odkryją, że prawdziwa miłość, która łączy rodzinę, nie kończy się nigdy i trwa wiecznie. Będzie to wędrówka po świecie zamieszkałym przez pół foki, pół ludzi, olbrzymy przemienione w kamienie i wyjątkowo odważne dzieci.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=7Lj-vqlmiAY[/youtube]

Bohaterką filmu jest dziewczynka o imieniu Sirsza, która obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca babcia, która zamierza zabrać rodzeństwo do dużego miasta, które uważa za bardziej odpowiednie miejsce dla nich do życia. Po nieudanym przyjęciu Sirsza podkrada bratu muszlę, którą dostał kiedyś od mamy, i zaczyna na niej grać. Muzyka prowadzi ją do skrzyni, w której znajduje niezwykły płaszcz. Sirsza rozpocznie podróż, dzięki której zrozumie kim jest i co stało się z ich mamą. W wędrówce pomaga jej starszy brat, tajemnicze świetliki oraz pół ludzie, pół foki. Wspólna podróż pomoże odkryć rodzeństwu łączącą ich więź i siłę, która tkwi rodzinie.

?Sekrety morza? to ?przebój kinowy z duszą? (AL Times), który ?uwrażliwi dzieci na sztukę na całe życie? (The Wall Street Journal). ?Najbardziej fascynujący wizualnie i olśniewający film roku? (The Dissolve), w którym kryje się głęboka prawda o otaczającym nas świecie, nawet jeśli bohaterami są postaci rodem z celtyckich legend.W polskiej wersji językowej usłyszymy także m.in. Arkadiusza Jakubika.

?Sekrety morza? od 8 maja w KINACH

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz