Małgorzata Kożuchowska na wieczorze panieńskim Olgi Bołądź! Zwiastun komedii ?Kochaj!?

Prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości, to wątki przewodnie ?Kochaj!? ? nowej komedii producentów kinowego przeboju ?Mój rower?. W doborowej obsadzie: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i nieczęsto oglądana na wielkim ekranie Małgorzata Kożuchowska. ?Kochaj!? to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które ? każda na swój sposób ? pragną być kochane.

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: ?facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca?. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym? Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor ? Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy ? lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=P3_yF8ngW_4[/youtube]

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał ?kobiecego świata?. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście ? zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń ? i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy ?szósty zmysł?, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa ?chemia? ? mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

Za zdjęcia odpowiada Bogumił Godfrejów (?Męska sprawa?, ?Z odzysku?). Producentem filmu jest Federico Film ? twórcy obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej ?Mój rower?, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arlukiewicz ? jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała firma, która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej.

?Kochaj!? w kinach od 3 czerwca 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz