Małe miasteczka kryją wielkie tajemnice…

Zobacz zwiastun najnowszego filmu producentki hitów „Zaginiona dziewczyna”, „Wielkie kłamstewka” i „Od nowa”, na podstawie bestsellerowej powieści Jane Harper. W roli głównej Eric Bana
(„Troja”, „Monachium”, „Helikopter w ogniu”).

„Susza” to światowy bestseller autorstwa Jane Harper, do którego prawa filmowe zostały sprzedane, jeszcze nim książka pojawiła się na półkach księgarni. Ekranizacją powieści zajęła się doświadczona i wielokrotnie nagradzana (razem z Reese Witherspoon) producentka Bruna Papandrea, która w swoim dorobku filmowym ma takie hity jak „Zaginiona dziewczyna”, „Wielkie kłamstewka”, czy „Od nowa”. Australijska premiera „Suszy”, z Erikiem Baną w roli głównej, okazała się wielkim sukcesem i zdeklasowała w weekend otwarcia m.in „Wonder Woman 1984” z Gal Gadot. Thriller stał wielkim hitem rodzimego box office’u, zajmując miejsce wśród najbardziej dochodowych filmów w historii australijskiego kina.

Detektyw Aaron Falk wraca do rodzinnego miasteczka po ponad dwudziestoletniej nieobecności, aby wziąć udział w pogrzebie swojego dawnego przyjaciela. Zgodnie z ustaleniami lokalnej policji, zmarły miał przed samobójczą śmiercią zamordować swoją żonę i dziecko. Jest jednak coś, co od początku nie zgadza się w tej historii. Aaron zostaje w miasteczku kilka dni dłużej, by dowiedzieć się, co wydarzyło się naprawdę. W toku śledztwa okazuje się, że sprawa może mieć związek z wydarzeniami sprzed dwudziestu lat i tajemniczym utonięciem młodej dziewczyny, z powodu którego lata temu Falk musiał opuścić miasto.

„Susza” w dystrybucji M2 Films już 30 lipca w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz