„Makbet”w kinach od 27 listopada!Polski zwiastun filmu!

Producenci oscarowego ?Jak zostać królem? przedstawiają nakręconą z rozmachem, wizjonerską adaptację sztuki Szekspira z Marion Cotillard i Michaelem Fassbenderem w rolach głównych. Pierwsze, entuzjastyczne recenzje zagranicznej prasy przywołują skojarzenia z ?Grą o tron?. Krytycy filmowi, zauważają, że to jedna z najlepszych filmowych realizacji ?Makbeta?.

- Genialny - Robbie Collin, Daily Telegraph - Mocny - Kate Muir, Times - Zniewalający - Leslie Felperin, Hollywood Reporter - To Szekspir dla wszystkich widzów ?Gry o tron? - Jason Gorber, Twitchfilm.com - Młodemu reżyserowi udało się osiągnąć to, co wcześniej próbowali zrobić Orson Welles i Roman Polański ? przenieść intensywność dramatu Szekspira na duży ekran i opowiedzieć tę historię współczesnym językiem kina. - Kaleem Aftab, Indiewire.com - Dramat Makbeta przeżywa się w tym filmie tak intensywnie i głęboko, jak w adaptacjach Romana Polańskiego i Akira Kurosawa, które wydawały się mistrzostwem ekranizacji Szekspira. Powiedzieć, że wersja Kurzela im dorównuje, to za mało ? ten film zasługuje na najwyższe oceny. - Robbie Collin, Daily Telegraph

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Hu7WIiLFHrQ[/youtube]

?Makbet? w polskich kinach 27 listopada.

?Makbet? to ponadczasowa opowieść o ambicjach, żądzy władzy, pasji i przekraczaniu granic. Krwawy thriller rozgrywający się XI-wiecznej Szkocji, w którym jedno morderstwo pociąga za sobą kolejne, napędzając błędne koło zbrodni. Zemsta, zdrada, strach i obłęd zamykają bohaterów w pułapce ich własnych emocji.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz