Majówka z Wiosną Filmów w kinie Apolonia!

Od 1. maja kino Apolonia zaprasza na Majówkę z Wiosną Filmów, podczas której pokażemy najlepsze filmy tegorocznej 21. edycji Festiwalu Filmowego Wiosna Filmów. Cena biletu wynosi TYLKO 7zł!

W kinie Apolonia wciąż możecie obejrzeć najlepsze festiwalowe tytuły. W repertuarze pojawi się m.in.: libańska komedia ?Anioł? - zdobywca Nagrody Publiczności 21. edycji Wiosny Filmów, laureat Złotego Lwa na ubiegłorocznym 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji - ?Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu?, nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny ?Timbuktu?, oraz ?Aferim!?, którego reżyser Radu Jude zdobył Srebrnego Niedźwiedzia na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

Na ekranie kina Apolonia pojawią się również: "Anioł", "Aferim!", "Feniks", "Tajemnice wielkiego muzeum", "Timbuktu", "Sens życia oraz jego brak", "Plemię", "Ognie w polu", "Parking", "Prawie jak matka", "Jestem Femen", "Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu", "Klauni"oraz "Dureń".

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz