Majowe premiery VOD od Kino Świat: „1800 gramów”, „Godzina oczyszczenia”, „Ekstaza” i „Powrót Chemika”

oruszająca nowa produkcja TVN z Magdaleną Różczką i Piotrem Głowackim, naszpikowany akcją horror o egzorcyzmach online i fascynujący dokument o wybitnym polskim naukowcu nazywanym praojcem elektroniki

Zapraszamy do pełnego programu majowych premier VOD dystrybutora Kino Świat.

1800 GRAMÓW (1.05)

Zwiastun: https://youtu.be/0_bMoNqtkGE

„1800 gramów” to najnowszy filmowy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów! W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i  Zbigniew Zamachowski.

Obraz zawierający osoba, wewnątrz, stojące, kobieta

Opis wygenerowany automatycznie
1800 gramów © fot. Michał Stawowiak, prod. TVN, dystr. Kino Świat 2020

GODZINA OCZYSZCZENIA (8.05)

Zwiastun: https://youtu.be/k2ohuaWIr3E

„Godzina oczyszczenia” to trzymający w napięciu piekielny rollercoaster ekstremalnej grozy, naszpikowany dynamiczną akcją, niespodziewanymi zwrotami fabularnymi i pierwszorzędnymi efektami specjalnymi. Horror Damiena LeVecka opowiada o jedynym na świecie internetowym podcaście z prowadzonymi na żywo egzorcyzmami, który pewnej nocy wymyka się spod kontroli. Motyw opętania, wzbogacony o kontekst nowych mediów i Internetu, pozwala nazwać „Godzinę oczyszczenia” „Egzorcystą” XXI wieku.

Obraz zawierający wewnątrz, siedzi, osoba, żyjący

Opis wygenerowany automatycznie
Godzina oczyszczenia © dystr. Kino Świat 2020

EKSTAZA (15.05)

Zwiastun: https://youtu.be/zuX2gbk742o

Hipnotyzujący, mroczny i pełen punkowej energii horror o zdesperowanej malarce, która w pogoni za natchnieniem wpada w wir narkotycznych odjazdów i odkrywa niezdrową żądzę krwi. Skąpane w wiecznym mroku, obskurne Los Angeles, diabelskie, narkotyczne wizje, niebezpieczny świat sztuki i życie na granicy jawy i snu. Nowy film Joe Begosa, twórcy cenionego horroru „Almost Human”, to czerpiąca z kina wampirycznego narkotyczna opowieść o zatraceniu się dla sztuki i osuwaniu się w otchłań szaleństwa.

Obraz zawierający siedzi, autobus, przód, otwarte

Opis wygenerowany automatycznie
Ekstaza © dystr. Kino Świat 2020

TAJNY FRONT 3: UPADEK NARODU (15.05)

Zwiastun: https://youtu.be/KTCnOwUhkFg

Czas na ostateczną bitwę! Trzecia część spektakularnej, wojennej trylogii o elitarnym oddziale, walczącym z niebezpieczną organizacją terrorystyczną o nazwie Czarna Maska. W rolach głównych występują znani z poprzednich części: Will Yun Lee („Altered Carbon”), Rory Markham („Bad Boys For Life”) i Bertrand-Xavier Corbi (“Bright”).

Obraz zawierający zewnętrzne, budynek, osoba, mężczyzna

Opis wygenerowany automatycznie
Tajny front 3: Upadek narodu © dystr. Kino Świat 2020

ZWERBOWANA MIŁOŚĆ (8.05)

Zwiastun: https://youtu.be/ndvRMoyUsXc

Oparta na faktach sensacyjna opowieść o namiętności, pieniądzach i zdradzie. W obsadzie filmu występuje plejada gwiazd: Robert Więckiewicz („Kler”), Krzysztof Stroiński („Pitbull. Ostatni pies”), Joanna Orleańska („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Sonia Bohosiewicz („Czarny Mercedes”) i Adam Woronowicz („Mayday”). Wcielająca się w jedną z głównych postaci Joanna Orleańska otrzymała nagrodę za najlepszą główną rolę kobiecą na festiwalu filmowym Młodzi i Film.

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, wewnątrz, stojące

Opis wygenerowany automatycznie
Zwerbowana miłość © fot. Natalia Dobryszycka, prod. MediaBrigade, dystr. Kino Świat 2020

POWRÓT CHEMIKA (15.05)

Zwiastun:  https://youtu.be/31ULGgq3h6I

Pasjonujący film dokumentalny przedstawiający niezwykłą historię praojca elektroniki - Jana Czochralskiego. Dlaczego genialny chemik i metaloznawca zakończył karierę jako rzemieślnik wytwarzający pastę do butów i płyn do trwałej ondulacji?

Obraz zawierający osoba, wewnątrz, mężczyzna, książka

Opis wygenerowany automatycznie
Powrót Chemika © dystr. Kino Świat 2020

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz