Maja Ostaszewska: W głowie się nie mieści!

?W głowie się nie mieści? to najnowsza animacja studia Disney/Pixar, której bohaterami są emocje mieszkające w umyśle dorastającej dziewczynki. Jest ich pięć: Radość, Strach, Gniew, Smutek i Odraza. Ta ostatnia ma specjalne zadanie ? chroni Riley przed wszelkimi zatruciami! O filmie oraz roli Odrazy opowiada Maja Ostaszewska. ?W głowie się nie mieści? wejdzie do polskich kin już 1 lipca.

? Ten film będzie wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pomysł jest niezwykły, wręcz fenomenalny ? mówi Ostaszewska. ? ?W głowie się nie mieści? to mądra historia, niosąca w sobie wiele humoru oraz pięknego, pozytywnego przekazu. Filmy Pixara są pełne akcji, ale zawsze przekazują też mądre, oczyszczające, wzruszające wartości: przyjaźń, lojalność, odwagę, wiarę w siebie.

Jak przyznaje sama aktorka, użyczenie głosu Odrazie nie było łatwe. ? Tempo reakcji i przebieg myśli u emocji jest bardzo szybki, często nie ma miejsca na pauzę i łagodne przejście z jednego stanu w drugi ? opowiada Ostaszewska. ? Dodatkowo, postać Odrazy miała uosabiać niechęć i obrzydzenie, a z drugiej strony musiała być zabawna i sympatyczna, żeby dzieci ją polubiły. To było dla mnie największe wyzwanie, ale i wielka frajda!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=24K0IqGlziQ[/youtube]

Laureat Oscara?, reżyser Pete Docter, zawsze w swoich filmach zabiera widzów w wyjątkowe miejsca. Dzięki niemu odwiedziliśmy miasto potworów (?Potwory i spółka?) i przeżyliśmy magiczną podróż balonem (?Odlot?) po Ameryce Południowej. Najnowszy film Doctera ?W głowie się nie mieści? opowiada o wyprawie do najniezwyklejszego miejsca na świecie ? wnętrza ludzkiego umysłu?

Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole?

?W głowie się nie mieści? w kinach od 1 lipca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz