Magiczne Ferie z Harrym Potterem w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalny repertuar dla swoich młodych Widzów! Podczas najbliższych ferii zimowych zobaczyć będzie można wszystkie części przygód najsłynniejszego czarodzieja na świecie - Harry?ego Pottera oraz wziąć udział w zaczarowanych konkursach!

Magiczne Ferie w kinach Helios w całej Polsce to doskonała okazja do przypomnienia lub zapoznania najmłodszej widowni z kompletną historią niezwykłego Czarodzieja z Hogwartu. To pełny zestaw zrealizowanych z ogromnym rozmachem ośmiu ekranizacji przygód Harry?ego Pottera!

W ramach seansów organizowanych w trakcie ferii zimowych sieć kin Helios zaprezentuje wszystkie części serii. Oprócz filmowych emocji związanych z magicznymi przygodami najbardziej znanego czarodzieja na świecie będzie można również wygrać atrakcyjne nagrody, wśród których znajdą się m.in. płyty DVD oraz niezapomniana podróż do londyńskiego studia Warner Bros., w którym powstawały ekranizacje Harry'ego Pottera!

Zaczarowane pokazy zostały zaplanowane zgodnie z kalendarzem ferii zimowych w poszczególnych województwach. Szczegółowe informacje dotyczące seansów w ramach Magicznych Ferii z Harrym Potterem w kinach ogólnopolskiej sieci Helios można znaleźć pod adresem: www.helios.pl/ferie_z_potterem. Zapraszamy do kin Helios!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz