MAGIA W BLASKU KSIĘŻYCA (Magic in the Moonlight)

Produkcja: USA
Premiera: 22 sierpnia 2014 (Polska), 25 lipca 2014 (Świat)
Dystrybutor: Kino Świat
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Obsada: Emma Stone, Colin Firth, Marcia Gay Harden
Gatunek: komedia
Czas trwania: 97 min
Opis filmu/opis dystrybutora:
Nowy projekt Woody?ego Allena! Po spektakularnej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy i sentymentalnym powrocie do USA, jeden z najwybitniejszy reżyserów w historii kina zabiera widzów w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, do pełnej uroku Francji z początku ubiegłego stulecia. W doborowej obsadzie ?Magic in the Moonlight?, tradycyjnie dla mistrza, doskonali aktorzy, na czele z Colinem Firthem ? zdobywcą Oscara za rolę w niezapomnianym hicie ?Jak zostać królem?.

Zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody, mistrz kina i geniusz komedii ? Woody Allen, przedstawia następcę fenomenalnych ?Blue Jasmine? i ?O północy w Paryżu?. Chociaż szczegóły dotyczące nowego obrazu reżysera, tradycyjnie dla twórcy, pozostają objęte tajemnicą; wiadomo już, że akcja filmu będzie rozgrywać się we Francji, w latach 30. ubiegłego stulecia. Znana jest również obsada ?Magic in the Moonlight?, w której ? jak zwykle u Allena ? popis najwyższej klasy aktorstwa gwarantuje prawdziwa plejada znakomitości. A wśród nich, m.in. zdobywcy Oscarów: Colin Firth (?Jak zostać królem?) i Marcia Gay Harden (?Pollock?), dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jacki Weaver (?Poradnik pozytywnego myślenia?, ?Królestwo Zwierząt?), brytyjski aktor, pisarz i reżyser Simon McBurney (?Szpieg?) oraz nominowane do Złotego Globu Eileen Atkins (?Godziny?) i Emma Stone, jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd młodego pokolenia (?Służące?, ?Łatwa dziewczyna?).

Galeria zdjęć
Zwiastuny
[column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=UPqF-j8aAN0[/youtube][/column] [column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=npTtanKgnZU[/youtube][/column]
Spoty
Wiadomości:
Twórcy filmu:
Video wywiady:
Ciekawostki:
Nagrody:
Głosy prasy:
Wydanie DVD I Blu-Ray:

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz