„Magia w blasku księżyca” w reż. W. Allena – pierwsze w Polsce pokazy przedpremierowe tylko w Kinie Atlantic!

PIERWSZE W POLSCE

Pokazy Przedpremierowe 15/16 sierpnia godz. 18:30

"Magia w blasku księżyca"

Przyjdź do Kina Atlantic i obejrzyj jako pierwszy najnowszy film Woody?ego Allena!

Wśród widzów seansów rozlosujemy również atrakcyjne nagrody*

Specjalnym gościem piątkowego pokazu będzie Małgorzata Zajączkowska, która wystąpiła w filmie Mistrza ?Strzały na Broadwayu?.

Przed sobotnim seansem zapraszamy Państwa na live cooking przygotowany przez Tomasza Woźniaka ? szefa kuchni restauracji ?Kitchen?.

Woody Allen powraca do Francji, gdzie powstał największy hit w jego karierze - ?O północy w Paryżu?. Akcja nowej komedii mistrza błyskotliwego dowcipu toczy się w malowniczej scenerii Lazurowego Wybrzeża, pośród luksusowych rezydencji, modnych kurortów i popularnych klubów jazzowych.

Sławny iluzjonista Stanley Crawford (Colin Firth), na prośbę przyjaciela, przyjeżdża na południe Francji, by zdemaskować kobietę-medium Sophie Baker (Emma Stone), która oczarowała rodzinę amerykańskich bogaczy i rzekomo potrafi czytać w myślach oraz rozmawiać z duchami. Zadanie Stanleya mocno skomplikuje się, kiedy sam padnie ofiarą zniewalającego uroku pięknej Sophie.

W obsadzie, jak zwykle u Allena, plejada znakomitości. Zdobywcy Oscarów: Colin Firth (?Jak zostać królem?) i Marcia Gay Harden (?Pollock?), dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jacki Weaver (?Poradnik pozytywnego myślenia?, ?Królestwo zwierząt?), nominowane do Złotego Globu Eileen Atkins (?Godziny?) i Emma Stone, jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia (?Służące?, ?Niesamowity Spider-Man?).

?Ten scenariusz przeleżał w mojej szufladzie całe wieki. Wiedziałem, że to świetna historia, ale miałem spory problem w umiejscawianiem jej akcji we współczesności. Gdy wpadłem na pomysł, że mogłaby się ona rozgrywać we Francji, około 1920 roku, wszystko z miejsca nabrało sensu? ? mówi Allen.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=4yxcuStpU58[/youtube]

Uwaga! Dla wszystkich Pań przygotowaliśmy wyjątkową promocję - na hasło "Sephora" odbierzecie przed seansami specjalną ulotkę, a w dniach 18.08.2014 oraz 29.08.2014 otrzymacie malowanie paznokci gratis!

Wszystko to dzieje się z okazji ponownego otwarcia perfumerii po remoncie, dzięki któremu Sephora w Złotych Tarasach zyska piękne wnętrze oraz wyjątkowy nastrój. Poza atrakcjami w postaci bezpłatnych pokazów makijażu oraz upominków dodawanych do zakupów będziesz mógł poczęstować się pysznym tortem.

*Przed seansem zapraszamy na losowanie atrakcyjnych nagród:

- kosmetyków ?Jimmy Choo? oraz ?Bottega Veneta? od Sephory

- voucherów do Room SPA

- zaproszeń do salonu fryzjerskiego Degażeria

- zaproszeń do restauracji Kitchen

- DVD od FilmBox

- zestawów niespodzianek od Drogerii Natura

- płyt od Universal Music Polska

- książek Woody?ego Allena od Domu Wydawniczego Rebis

- zaproszeń do Pijalni Czekolady Wedel

Ceny biletów:

31zł ? bilet normalny

25zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy)

Zakup oraz rezerwacja biletów na stronie internetowej oraz w kasach Kina Atlantic!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz