Magdalena Cielecka w roli złej Macochy – wywiad

Najnowsza produkcja Disneya ? ?Kopciuszek? ? wchodzi na ekrany polskich kin w dwóch wersjach: z napisami oraz dubbingowej. W tej ostatniej głos pod Macochę podkłada jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek ? Magdalena Cielecka. Co ciekawe, ulubioną aktorką samej Cieleckiej jest? Cate Blanchett, odtwórczyni roli Macochy.

Magdalena Cielecka znana jest z licznych ról teatralnych (?Apollonia?, ?Upadłe anioły?), filmowych (?Katyń?, ?S@motność w sieci?), ?) i serialowych (?Bez tajemnic?, ?Czas honoru?). Ma też na swoim koncie kilka ról dubbingowych. W ubiegłym roku użyczyła głosu Diabolinie ?tytułowej bohaterce głośnej ?Czarownicy? Disneya. Tym razem głos Magdy Cieleckiej pojawi się w ekranizacji klasycznej baśni, znanej ludziom na całym świecie.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=trT3Bl_8gzI[/youtube]

- ?Kopciuszek? jest dla mnie historią o obraniu własnej drogi i wierności samemu sobie. Ta baśń każe wierzyć, że za bycie szczerym i uczciwym czeka nas w życiu nagroda ? opowiada Magda Cielecka. ? Baśnie są potrzebne właśnie po to, żeby pokazać, jak skonstruowany jest świat, na jakich oparto go fundamentach. Pokazują i uczą, w bardzo prosty i czytelny sposób, najważniejsze wartości. Prezentują też określone ludzkie postawy oraz emocje. Przede wszystkim jednak nazywają rzeczy po imieniu, tłumacząc co jest dobre, a co złe ? mówi aktorka.

?Kopciuszek? to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara? Kennetha Branagha (?Thor?, ?Hamlet?), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę.

W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem?

Uwaga: Bohaterowie niezapomnianej ?Krainy lodu?  znowu w akcji! Wszystkich, którzy wybiorą się na seans ?Kopciuszka?, czeka wyjątkowa niespodzianka ? pokaz filmu krótkometrażowego ?Gorączka lodu?.

?Kopciuszek? w kinach od 13 marca!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz