Maczeta zmienia klimat

Nie ma obaw! Ten news nie zawiera spoilerów kolejnej odsłony przygód krwawego mściciela ? Machete Corteza, w którego postać brawurowo wcielił się Danny Trejo.

Tym razem chodzi o występ aktora w filmie ?Muppety: Poza prawem?. Trejo, jako jedna z wielu gwiazd (gościnnie w filmie występują m.in. także Lady Gaga, Puff Daddy, Usher i Céline Dion), gra jednego z więźniów gułagu, do którego trafia Kermit. Meksykanin z pewnością może liczyć na przedterminowe zwolnienie, albowiem za kratami sprawuje się wyjątkowo poprawnie. Występuje w więziennym teatrzyku, ślicznie śpiewa i w ogóle jest bardzo uroczy. Cały Daddy Trejo!

Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie ?Muppety: Poza prawem?. Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa 😉 show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin ? znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita?

 

?Muppety: Poza prawem? do polskich kin trafią w dwóch wersjach: z napisami ? w oryginalnej wersji językowej oraz z polskim dubbingiem.

?Muppety: Poza prawem? w kinach od 21 marca 2014!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz