„Maczeta” walczy z „Walecznym Sercem”, który z nich okaże się większym twardzielem?

Danny ?Maczeta? Trejo powraca z najtrudniejszą misją w karierze! W ?Maczeta zabija?, kontynuacji wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, na drodze meksykańskiego supertwardziela stanie prawdziwa legenda Hollywood ? Mel Gibson. Czy ?Waleczne serce? ma szanse w starciu z wąsatym specem od broni siecznej, którego ośmiela się nazwać? ?kociakiem?? Przekonamy się 18 października, gdy Maczeta zacznie zabijać w polskich kinach.

W ?Maczeta zabija? Gibson zagrał Luthera Voza ? ekscentrycznego miliardera i handlarza bronią. ?Chciałem, aby jego bohater przypominał bondowskiego arcyłotra ? miał swój diaboliczny plan i kilka dziwactw, o których dowiemy się w trakcie filmu.? ? wyjaśnia Robert Rodriguez i wspomina zabawną sytuację, do jakiej doszło na planie nowej Maczety. ?Kiedy Mel i Danny po raz pierwszy stanęli naprzeciw siebie, Danny odrzucił trzymany w dłoni miecz. Kiedy zapytałem, dlaczego to zrobił, odpowiedział: ?Robert, przecież to William Wallace. Nie będę walczył z człowiekiem, który ocalił Szkocję.? ? wspomina reżyser.

fot. Kino Świat

Szczęśliwie dla widzów, aktorzy nie mieli problemów z dokończeniem tej spektakularnej sceny. ?To był niewiarygodny pojedynek. Uwielbiam pracować z Melem. On jest niesamowity.? ? mówi Trejo. A tak rewanżuje mu się Gibson. ?Jestem wielkim fanem Maczety i muszę powiedzieć, że zaskoczyło mnie to, jak bardzo Danny różni się od swojego bohatera. Chociaż na ekranie widzimy budzącego strach twardziela, prywatnie to zwyczajny facet, łagodny niczym kociak.? ? stwierdza aktor.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=_JW82VYA4E0&list=UUpBSoEzBOZkbhzonTh8dWOw[/youtube]

 

MACZETA ZABIJA w kinach już 18 października

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz