Maczeta przemówił po polsku! Danny Trejo i Lady Gaga zapraszają na „MACZETA ZABIJA” w nowym zwiastunie filmu Rodrigueza.

Najostrzejszy brzydal Hollywood kontra czołowa skandalistka show-biznesu. Do takiego starcia tytanów popkultury doszło w ?Maczeta zabija?, najnowszym przeboju Roberta Rodrigueza, twórcy ?Sin City? i ?Desperado?, w którym ? po raz pierwszy na dużym ekranie ? zadebiutowała Lady Gaga. Ikona muzyki i stylu nie tylko wystąpiła w filmie, ale również udostępniła reżyserowi swój najnowszy singiel ?Aura?. Piosenki z nadchodzącego wielkimi krokami albumu ?ARTPOP? można posłuchać w najnowszym zwiastunie ?Maczety?, do którego obejrzenia ? po polsku! ? zaprasza sam Danny ?Maczeta? Trejo!

Danny Trejo i Lady Gaga zapraszają po polsku na ?Maczeta zabija? w nowym zwiastunie filmu:

Lady Gaga zagrała ponętną La Camaleón ? żeńskie wcielenie nieuchwytnego płatnego zabójcy zwanego Kameleonem. ?Jestem fanką ?Maczety?. To jeden z niewielu filmów, na które w ostatnich latach poszłam do kina.? ? mówi Lady Gaga. ? ?Założyłam skórzaną kurtkę, wyszłam z domu, kupiłam butelkę tequili i obejrzałam go śmiejąc się przez cały czas. Jestem naprawdę największą na świecie fanką tego filmu.?

Lady Gaga odkryła, że praca na planie filmowym nie różni się aż tak bardzo od jej normalnych doświadczeń zawodowych, czyli występów na scenie. ?Przygotowania do pracy na planie bardzo przypominają przygotowania do koncertu.? ? stwierdza artystka. ?Różnica polega na tym, że grając w filmie musiałam dodatkowo opanować swoje kwestie. No i postać, którą zagrałam, znacznie się różni od tego, jaka jestem naprawdę. Reszta jest podobna. Okazało się, że na planie mogę wykorzystać wiele z moich wcześniejszych doświadczeń artystycznych.?

Czołowa skandalistka sceny pop, słynna ikona stylu i muzyki, miała rzecz jasna wiele pomysłów na to, jak powinna wyglądać La Camaleón. ?Rozmawiając po raz pierwszy z Robertem o mojej bohaterce, zaznaczyłam, że mam bardzo szczególną koncepcję jej wizerunku.? ? opowiada Lady Gaga. ?Chciałam, żeby miała jaskrawo pomarańczowe włosy, wytatuowaną maczetę i płaszcz z wilka. Bardzo mu się spodobały moje pomysły, a ja uwielbiam wszystkie jego szalone wizje, więc wspólnymi siłami udało nam się stworzyć coś naprawdę fajnego.?

Źródło: materiały prasowe

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz