Luc Besson szuka zdolnych Polaków! Wielki modowy konkurs. Ubierz Carę Delevingne, Clive’a Owena i gwiazdy superprodukcji ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet?

Stwórz kostiumy do widowiska ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet?, ubierz hollywoodzkie gwiazdy, powalcz o szansę zaistnienia w kinowej superproducji! Luc Besson i serwis Yahoo! zapraszają Polaków do udziału w międzynarodowym konkursie dla projektantów mody.

Luc Besson, twórca ?Piątego elementu?, ?Leona Zawodowca? i ?Lucy?, powraca z największą produkcją w karierze ? ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet? i zaprasza Polaków do międzynarodowej rywalizacji. Wraz z serwisem Yahoo! reżyser przygotował wielki konkurs dla projektantów mody. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, sława i życiowa szansa na stworzenie kostiumów dla obsady superprodukcji, której budżet wyniesie aż 180 milionów dolarów. A wśród gwiazd filmu m.in. Dane DeHaan, Clive Owen i topmodelka Cara Delevingne! Dystrybutorem widowiska SF ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet? jest Kino Świat. Premiera latem 2017 roku.

Konkurs. Zaprojektuj kostiumy do superprodukcji Luca Bessona ? ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet?:

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=k_Mh8IygSG4[/youtube]

Dołącz do zabawy na:

https://www.talenthouse.com/i/design-for-valerian-pl

Wszystkich aspirujących twórców, projektantów mody i ubrań z całego świata zapraszamy do stworzenia kostiumów do nadchodzącego widowiska ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet? w reżyserii wizjonerskiego twórcy Luca Bessona. Konkurs polega na stworzeniu projektu stroju dla człowieka, kosmity, humanoida lub dowolnej intergalaktycznej istoty, jaka przyjdzie twórcy kostiumów do głowy. Scena, w której zostaną użyte projekty, rozegra się w trakcie wielkiego cocktail party na kosmicznej stacji Alpha w 2580 roku.

?Mój nowy film nazywa się ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet?. To dla mnie wielka przygoda. Największe wyzwanie mego życia. Nie chcę go robić sam. Chciałbym, żebyście zostali częścią tego wielkiego przeżycia? ? mówi Besson. ??Valerian? to epicki, przygodowy film SF. Rozgrywa się w kosmosie. Na stacji kosmicznej Alpha. Mieszka tam osiem tysięcy gatunków: obcy, potwory, ludzie, żyjący obok siebie w pokoju i harmonii. W pewnym momencie bohaterowie filmu, odwiedzają party, rodzaj politycznego przyjęcia, z mnóstwem dygnitarzy, wojskowych, oczywiście obcych. Ale w co oni są ubrani? To już wasza decyzja? ? zachęca reżyser i przedstawia reguły zabawy.

Maksymalnie 20 projektantów kostiumów, wybranych przez niego, a także redaktora naczelnego Yahoo Style ? Joe?ego Zee oraz projektanta kostiumów do filmu ?Valerian? ? Oliviera Bériot, otrzyma nagrodę 1000 dolarów oraz dostanie szansę wykonania kostiumów i ubrania w nie występujących w filmie aktorów. To życiowa szansa dla wszystkich potencjalnych projektantów mody i kostiumów. Termin nadsyłania prac upływa 27 listopada 2015 roku.

?Valerian i Miasto Tysiąca Planet? w kinach w 2017 roku

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet ? kulturowym i politycznym centrum galaktyki ? przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

W obsadzie superprodukcji Luca Bessona: topmodelka i aktorka Cara Delevingne (?Legion samobójców?), nominowany do Oscara laureat Złotego Globu Clive Owen (?Bliżej?, ?Ludzkie dzieci?) oraz jedno z najgorętszych młodych nazwisk Hollywood ? Dane DeHaan (?Niesamowity Spider-Man 2?). Humor ?Strażników Galaktyki?, rozmach ?Gwiezdnych Wojen? i wizjonerstwo ?Piątego Elementu? ? to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017!

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz