?Love, Rosie? kontra przyjaźń i miłość!

Listy, e-maile, smsy, rozmowy na czacie ? za ich pośrednictwem Cecelia Ahern, autorka powieści ?Love, Rosie?, opowiada historię Rosie i Alexa. Dzięki tym intymnym rozmowom czytelnicy mają możliwość poznania bohaterów i odkrycia budzącego się między nimi uczucia. Czy Rosie i Alex mogą być dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi?

?Love, Rosie? to wzruszającą powieść o szukaniu miłości i własnej recepty na szczęście, o zabawnych nieporozumieniach i poważnych zaniedbaniach, które oddalają ludzi od siebie. To także, a może przede wszystkim(!) opowieść o mocy, jaką daje pewność, że gdzieś, choćby na końcu świata, jest ktoś, kto zrozumie wszystkie twoje, nawet te najbardziej dziwaczne myśli.

Autorka powieści ?Love, Rosie?, Cecelia Ahern, to mistrzyni opowieści, o których nie można zapomnieć jeszcze na długo po zamknięciu książki. Pewnie dlatego irlandzkiej pisarce udało się osiągnąć niemożliwe: zdetronizować Stephenie Meyer. Jej kultowe ?PS Kocham Cię?, z Hillary Swank i Gerardem Butlerem, stało się nie tylko hitem wydawniczym, ale również wielkim przebojem kinowym. Teraz przyszła kolej na ?Love, Rosie?.

Fani książki ?Love, Rosie?, znanej w Polsce pod tytułem ?Na końcu tęczy?, już nie mogą spać. Reżyser Christian Ditter (?Francuski dla początkujących?) przeniósł na wielki ekran historię Rosie i Aleksa. Rola Rosie została powierzona ślicznej Lilli Collins, a filmowym Alexem został posiadacz najbardziej uroczych dołeczków - Sam Claflin. Zanim film trafi do kin, 1 grudnia w księgarniach pojawi się powieść z filmową okładką. Ekranizacja powieści pt. ?Love, Rosie? do polskich kin wejdzie już 5 grudnia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz