?Listy do M 2? wciąż na topie, lepsze od ?Igrzysk śmierci? i ?Spectre?!

Historyczny rekord na otwarcie, milion widzów po pierwszym tygodniu i rewelacyjna frekwencja po 10 dniach na ekranach! Komedia ?Listy do M. 2? w drugi weekend oparła się Bondowi oraz zdeklasowała debiutujące ?Igrzyska śmierci", utrzymując status lidera box office. Po drugim weekendzie wyświetlania najpopularniejszy film w Polsce zobaczyło łącznie 1 420 000 widzów. To piąty wynik dekady w kategorii komedia/komedia romantyczna i rezultat lepszy od tych, z jakimi z ekranów schodziły wielkie przeboje ?Testosteron?, ?Nie kłam, kochanie? oraz ?Kochaj i tańcz?.

Przebojowa komedia TVN, której dystrybutorem jest Kino Świat, potrzebowała zaledwie tygodnia, by znaleźć się w elitarnym klubie polskich ?filmów-milionerów?. Takiej dynamiki oglądalności nie miała jeszcze żadna krajowa produkcja w historii. Dla porównania wielki hit ?Bogowie? z 2014 roku miał na tym samym etapie o połowę mniejszą widownię, wynosząca niecałe 700 000 widzów. Najszybsze dojście to magicznej cyfry miliona wynosiło dotychczas 17 dni, a notowały je takie tytuły jak ?Miasto 44?, ?Jesteś Bogiem?, ?Och, Karol 2? i ?Listy do M". Innym krajowym hitom dużego ekranu, m.in. ?W ciemności", ?Śluby panieńskie?, czy ?Kochaj i tańcz? sztuka ta udawała się średnio po 42 dniach, czyli 6 tygodniach wyświetlania.

Obecny wynik ?Listów do M. 2? ? blisko 1 420 000 widzów po zaledwie 10 dniach ? stanowi już ponad 50% frekwencji ?jedynki?. Filmu, który w 2011 roku temu schodził z ekranów z wynikiem blisko 2,6 miliona widzów i statusem najpopularniejszej komedii polskiej i zagranicznej wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat! ?Listy do M 2?, notując trzeci (po ?Jesteś Bogiem? i ?Mieście 44?) wynik w historii dystrybutora Kino Świat, są na dobrej drodze, by wkrótce przebić ten wyczyn!

?Listy do M. 2? w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz