Listopadowe premiery Cineman „Anna” w reżyserii Luca Bessona oraz hit komediowy „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”

W listopadzie na Cineman pojawi się kilka niezwykle interesujących produkcji filmowych, a wśród nich Anna Luca Bessona, francuska komedia I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! oraz nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale dramat Piranie.

Premiery VOD w listopadzie

Anna - PREMIERA 01.11.

Anna to błyskotliwy thriller szpiegowski powiadający historię pięknej i niezwykle niebezpiecznej kobiety. Odkryta przez paryskiego łowcę talentów dziewczyna błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Anna urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych musi nieustannie walczyć aby przetrwać. Film według własnego scenariusza wyreżyserował mistrz europejskiego kina akcji Luc Besson. W roli niebezpiecznej modelki obsadzona została rozpoczynająca aktorską karierę Sasha Luss, a partnerują jej takie gwiazdy jak Helen Mirren, Cillian Murphy czy Luke Evans.

Premiery VOD w listopadzie

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! - PREMIERA 29.11.

Konserwatywni państwo Verneuil powracają w przebojowej komedii I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej, ich cztery córki wraz ze swoimi egzotycznymi mężami będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się mieszczańscy teściowie, by zatrzymać ukochane córeczki i ich mężów w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz rodzinnej krytyki. W roli pana Verneuil występuje Christian Clavier, jeden z najznakomitszych francuskich aktorów komediowych. Za reżyserię filmu, podobnie jak to było w przypadku pierwszej części, odpowiada Philippe de Chauveron, a autorem scenariusza jest także ponownie Guy Laurent.

Premiery VOD w listopadzie

Piranie - PREMIERA 22.11.

Piranie to nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie film twórców kultowego serialu Gomorra. Nastolatki - Nicola, Tyson, Lollipop, Ciastek - chcą zarabiać pieniądze, kupować markowe ubrania i nowe skutery, nosić drogie zegarki. Kiedy ostatni z dawnych bossów mafii zostaje aresztowany, Nicola wpada na pomysł, że zrealizują swoje marzenia zajmując jego miejsce. Uzbrojeni wyjeżdżają na ulice Neapolu i przejmują władzę. Film wyreżyserował Claudio Giovannesi. Autorem scenariusza jest Roberto Saviano, włoski pisarz, scenarzysta i dziennikarz, autor głośnej Gomorry, która ściągnęła na niego wyrok neapolitańskiej mafii.

Premiery VOD w listopadzie

Moja gwiazda: Teen Spirit - PREMIERA 15.11.

Moja gwiazda: Teen Spirit to opowieść o polskiej nastolatce, która w Wielkiej Brytanii próbuje zrealizować swoje marzenia startując w eliminacjach do słynnego talent show Teen Spirit. Violet bez wiedzy matki, ale za to z sukcesem, dociera aż do finałowej rozgrywki. Autorem scenariusza i jednocześnie reżyserem filmu jest Max Minghella. Nastoletnią Violet zagrała Elle Fanning, a postać jej matki po mistrzowsku wykreowała Agnieszka Grochowska.

Premiery VOD w listopadzie

Oni (wersja reżyserska) - PREMIERA 08.11.

Oni w dwuczęściowej wersji reżyserskiej to gratka dla miłośników kina europejskiego. Paolo Sorrentino powraca z nieocenzurowaną wersją swojej bizantyjskiej opowieści o Silvio Berlusconim i jego żądnym zaszczytów i pieniędzy otoczeniu.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz