Linda, Kondrat, Gajos, Lubaszenko w Kinie Praha

 

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka?, autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 27. czerwca o godzinie 19.00 na pokaz filmu ?Psy? Władysława Pasikowskiego i spotkanie z aktorami: Bogusławem Lindą, Markiem Kondratem, Januszem Gajosem i Edwardem Lubaszenko.

Kino Praha zaprasza na cykl - ?Janusz Wróblewski przedstawia? - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka? i autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

27. czerwca, o godz.19.00 odbędzie się spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?. Zapraszamy na pokaz kultowego filmu ?Psy? Władysława Pasikowskiego. Przed pokazem odbędzie się spotkanie z aktorami: Bogusławem Lindą, Markiem Kondratem, Januszem Gajosem i Edwardem Lubaszenko.

?Psy? - Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dwaj dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych pracodawców. W dodatku dziewczyna, którą zaopiekował się Franz, odchodzi, szukając bardziej opłacalnego związku.

Zapraszamy na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?!

Cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? 27 czerwca, godz.19.00 Spotkanie + pokaz filmu ?Psy? Ceny biletów obowiązują według regularnego cennika.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz