Linda i Grabowski przekonują, że nie ma miękkiej gry.Plakat filmu „Pitbull. Nowe porządki”

LINDA i GRABOWSKI przekonują, ŻE NIE MA MIĘKKIEJ GRY

?To będzie żyleta, sztos, jazda po bandzie!? ? oczekiwania internautów związane z filmem ?Pitbull. Nowe porządki?, który wejdzie do kin 22 stycznia, są naprawdę wysokie. Dziś w sieci pojawił się oficjalny plakat filmu, a na nim znani już fanom: Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), oraz nowe twarze ?Pitbulla?: Bogusław Linda, Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Maja Ostaszewska i Agnieszka Dygant.

Reżyser filmu, Patryk Vega, przekonuje, że umiejętnie łączy stare z tym, co nowe. Zapewnia widzów, że pokaże im świat, który częściowo znają z pierwszego ?Pitbulla?, a równocześnie dostaną coś unikalnego ? Vega jeszcze odważniej przekracza granicę między rzeczywistością a fikcją.

? Jest uznawany za najbardziej realistyczny film w gatunku policyjnym, więc również najnowsza część zobowiązywała do tego, żeby w jak największej mierze oprzeć się na dokumentacji. Myślę, że w przypadku tego filmu posunąłem się jeszcze dalej, ponieważ nie ma w nim praktycznie żadnej wymyślonej sceny, ani żadnego wymyślonego dialogu. Wszystko jest zaczerpnięte z życia i na etapie pisania tekstu zostało przeze mnie skompilowane w jedną opowieść?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=xF2f4LIi3vc[/youtube]

?Fanów poprzedniego mogę zapewnić, że to dalej ten sam , jeśli chodzi o brud pokazywanego świata, poczucie humoru, weryzm ukazywanej historii. To nie są superpolicjanci, którym się wszystko udaje. Pokazana jest cała przaśność tej pracy i policyjnego świata?- przekonuje Vega.

?Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz?. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi ?Pitbull. Nowe porządki? rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje Grupę Mokotowską do tematu ?Gangu obcinaczy palców?, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

?Pitbull. Nowe porządki? to film, którym na wielki ekran wraca Bogusław Linda. Zobaczymy go w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z ?Psów?.W roli jego antagonisty, Majami, widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego. Zachwycą również intrygująco skrojone postacie kobiece: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znanej z ?Galerianek? Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska.

?Pitbull. Nowe porządki? w kinach od 22 stycznia 2016 roku

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz