Liev Schreiber i Jon Voight powracają w nowym sezonie serialu Ray Donovan

Najnowszy, czwarty sezon serialu Ray Donovan będzie można oglądać już od 7 sierpnia w każdą niedzielę w HBO3 i HBO GO. W rolach głównych występują Liev Schreiber oraz nagrodzony Złotym Globem za swoją rolę Jon Voight. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany o godzinie 22.00 w HBO3, a także będzie dostępny w serwisie HBO GO.

RayDonovan IV

Ray Donovan to pełen dramatyzmu i zaskakujących zwrotów akcji serial, który opowiada o największych tajemnicach Los Angeles i człowieku, który robi wszystko, by nie ujrzały one światła dziennego. Tytułowy bohater (w tej roli Liev Schreiber) jako prywatny konsultant szybko i zdecydowanie rozwiązuje, niekoniecznie legalnie, nietypowe problemy sławnych i bogatych mieszkańców Miasta Aniołów. Jednak ostatnie wydarzenia pokazały, że Ray ma coraz większe kłopoty, by utrzymać się na powierzchni. Znany z wybuchowego charakteru mężczyzna musi poradzić sobie nie tylko z kłopotliwym ojcem (Jon Voight), ale i z coraz bardziej dramatycznymi wydarzeniami, które mają miejsce wokół niego. W czwartym sezonie na Ray'a Donovana czekają kolejne wyzwania, ale i pojawi się nadzieja na to, że odnajdzie on w życiu upragniony spokój.

W roli głównej tytułowego Ray?a Donovana występuje trzykrotnie nominowany za swoją kreację do Złotego Globu Liev Schreiber (Spootlight, Kamerdyner). W serialu widzowie zobaczą również wyróżnionego Złotym Globem za rolę Mickey?ego Donovana Jona Voighta (Nocny kowboj), Paulę Malcomson (seria filmów Igrzyska śmierci, serial HBO Deadwood), Eddie?ego Marsana (Emperor, Wstrząs), Dasha Mihoka (Zanim się obudzę, Anatomia strachu) oraz Kerris Dorsey (serial Bracia i siostry). Serial jest produkcją stacji Showtime.

Pierwszy odcinek nowego, czwartego sezonu serialu Ray Donovan będzie mieć swoją premierę w HBO3 w niedzielę, 7 sierpnia o godzinie 22.00, powtórki w HBO ? w soboty o godz. 20.10. Produkcja będzie również dostępna w HBO GO. Kolejne premierowe odcinki będą emitowane co tydzień w niedziele w HBO3.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz