Lider Al-Kaidy odnaleziony w brytyjskiej szkole! Gwiazda „Homeland” w filmie ?Wypisz, wymaluj? miłość?

Najsłynniejszy ?terrorysta telewizji? ? aktor Navid Negahban, spróbuje sił w komediowym repertuarze. 13 czerwca odtwórcę Abu Nazira z hitowego ?Homeland? zobaczymy u boku Juliette Binoche i Clive?a Owena w filmie ?Wypisz, wymaluj? miłość?. W nowej produkcji Freda Schepisi, nazywanej ?Stowarzyszeniem Umarłych Poetów? w duchu komedii romantycznej, Negahban zamieni struktury Al-Kaidy na dyrektorską posadę w szkole dla zblazowanej młodzieży.

?Myślę, że jestem stworzony do grania gości w turbanach? ? żartuje o sobie Negahban. Pierwszą tego typu kreacją aktor zabłysnął jako ośmiolatek, grając w szkolnym przedstawieniu brodatego starca; oczywiście w rzeczonym nakryciu na głowie. Dziś znany jest przede wszystkim z roli Abu Nazira ? poszukiwanego przez CIA terrorysty z głośnej produkcji kanału Showtime ?Homeland?. Na koncie ma również m.in. rolę sadystycznego ojca w serialu ?24 godziny?, gościnne występy w ?JAG ? Wojskowe Biuro Śledcze? i ?CSI: Kryminalne zagadki Miami?, kreację oprawcy amerykańskich marines w filmie ?Bracia?, oraz udział w dubbingu popularnej gry-wideo ?Dead Space?, gdzie podłożył głos postaci szalonego naukowca Challusa Mercera.

W ?Wypisz, wymaluj? miłość?, na przekór dotychczasowemu emploi, Navid gra sympatycznego dyrektora szkoły ? Willa Rashida. ?Rashid jest podróżnikiem? ? mówi Negahban ? ?To człowiek, który bardzo ciężko pracował na swój sukces i jest z niego dumny.? Dla urodzonego w Iranie aktora to znamiennie symboliczna rola. Nim w życiu zawodowym dotarł do obecnej pozycji, musiał pokonać wiele przeciwności. W szkole aktorskiej w San Diego ? wspomina ? jeden z profesorów zabronił mu udziału w zajęciach. ?Raz w teatrze odciągnął mnie na bok i powiedział: ?Chcę, żebyś natychmiast opuścił to miejsce i nigdy tu nie wracał. Jeśli kiedykolwiek staniesz się sławny, nie chcę o tym nawet wiedzieć?? ? mówi Negahban. Niezrażony rozpoczął naukę u innego wykładowcy, który nie podzielał zarzutów kolegi. ?To był niesamowity człowiek. Zachęcał mnie, by się nie poddawać, działać i znaleźć pomysł na samego siebie. To, gdzie dziś jestem, to jego zasługa? ? deklaruje Negahban.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dkQboPC2cS8[/youtube]

WYPISZ, WYMALUJ? MIŁOŚĆ w kinach od 13 czerwca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz