Licytuj prywatny pokaz najważniejszej polskiej produkcji ostatnich lat! Jan Komasa i „MIASTO 44” wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

12 stycznia 2014 w Polsce już po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Akcję Jurka Owsiaka wsparli dystrybutor oraz twórcy obrazu ?Miasto 44?, oddając na licytację WOŚP wyjątkowy prywatny pokaz filmu. Zwycięzca aukcji obejrzy, przed premierą kinową 19 września, na dużym ekranie ? na zamkniętym, prywatnym pokazie ? jedną z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji ostatnich lat. A wszystko to w towarzystwie reżysera filmu ? Jana Komasy i 44 wybranych przez siebie znajomych. Więcej szczegółów w komunikacie poniżej oraz pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/prywatny-pokaz-kinowy-filmu-miasto-44-z-rezyserem-i857981

MIASTO 44 ? wyjątkowy pokaz tylko dla Ciebie i 44 Twoich znajomych.

 Czegoś takiego jeszcze nie było!

Dołącz do naszej aukcji i licytuj prywatny, zamknięty kinowy pokaz filmu ?Miasto 44? z udziałem reżysera Jana Komasy ? dla Ciebie i 44 znajomych, których sam wybierzesz.

Wspomóż WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, zobacz przed premierą kinową jedną z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji ostatnich lat, która trafi na ekrany kin 19 września 2014 roku, porozmawiaj w gronie znajomych z reżyserem ?Miasta 44? i ?Sali samobójców?.

?Miasto 44? ? nowy, wysokobudżetowy film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju ?Sala samobójców?, to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w realiach powstańczej Warszawy. Za efekty specjalne odpowiada hollywoodzki specjalista Richard Bain, który pracował na planach takich hitów, jak ?Casino Royale?, ?Incepcja? i ?Nędznicy?.

Produkcja: Akson Studio Film Miasto

Koproducenci: Narodowe Centrum Kultury, Telewizja Polska S.A, Orange Polska, Muzeum Powstania Warszawskiego

Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Miasto Łódź, Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej

Sponsor główny filmu: ING Bank Śląski

Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Dystrybucja: Kino Świat 

Dzięki naszej aukcji Ty i Twoi znajomi zobaczycie film przed resztą Polski!* 

* zwycięzca aukcji może wskazać dowolne kino sieci Helios, Cinema City oraz Multikino w całej Polsce. Pokaz, który jest przedmiotem aukcji, obędzie się w dniach 8-18 września 2014 r., o czym organizator zawiadomi Zwycięzcę z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Koszt dojazdu do kina ponosi Zwycięzca aukcji.

Organizatorem akcji jest Kino Świat.

Chcesz wiedzieć więcej odwiedź oficjalną stronę filmu: www.miasto44.pl

Źródło: informacja nadesłana

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz