Liber woli blondynki! Zapowiedź piosenki Barbary Kurdej-Szatan i Libera, promującej komedię ?Dzień dobry, kocham cię?

Basia Kurdej-Szatan śpiewa w duecie z Liberem! Zapowiedź piosenki promującej komedię ?Dzień dobry, kocham cię?

Najpopularniejszej polska blondynka ? Barbara Kurdej-Szatan i król list przebojów ? Liber łączą siły i głosy! Efektem współpracy jest nowa wersja hitu ?Dzień dobry, kocham cię? z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Piosenka i teledysk będą promować najnowszą komedię twórców ?Śniadania do łóżka?, ?Nigdy w życiu!?, ?Tylko mnie kochaj? i ?Dlaczego nie! ? ?Dzień dobry, kocham cię?

?Dzień dobry, kocham cię? to dla Kurdej-Szatan okazja do podwójnego debiutu. W komedii Ryszarda Zatorskiego po raz pierwszy w karierze zobaczymy ją w pierwszoplanowej roli na dużym ekranie. Natomiast w promującym film utworze popularna ?blondynka z reklamy? zaśpiewała bez wsparcia swojego zespołu Soul City. Jego miejsce zajął Marcin Piotrowski ? Liber, autor takich muzycznych hitów jak: ?Nie patrzę w dół? czy ?Teraz ty?; z którym Kurdej-Szatan miała już okazję pracować w przeszłości.

?Po raz pierwszy zobaczyłem Basię kilka lat temu, występującą w teatralnym spektaklu? ? mówi Liber. ?Powaliła nas wszystkich na kolana, więc postanowiłem zaprosić ją do teledysku do ?Tak miało być?. Potem był kolejny do piosenki ?Czarne chmury?. A teraz ja wystąpię w klipie, który promuje film Basi. To taki nasz mały rewanż, wymiana? ? śmieje się raper.

?Podchodząc do utworu ?Dzień dobry, kocham cię? nie chcieliśmy powtarzać oryginału, który jest naprawdę świetną piosenką. Chcieliśmy to zrobić inaczej. Basia zaśpiewała w refrenach, a ja rapuję zwrotki? ? tłumaczy Liber. ?Wyszedł bardzo przyjemny aranż, którego dobrze się słucha. Sądzę, że dodaliśmy od siebie do tego utworu coś naprawdę fajnego? ? stwierdza Kurdej-Szatan.

?Dzień dobry, kocham cię? w kinach od 7 listopada 2014

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

5 thoughts on “Liber woli blondynki! Zapowiedź piosenki Barbary Kurdej-Szatan i Libera, promującej komedię ?Dzień dobry, kocham cię?

Dodaj komentarz