League Of Legends 2015 Midseason Invitational ? transmisja rozgrywek z Tallahassee na Florydzie już 9 maja tylko w Multikinie i tylko ze Sprite!

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisje rozgrywek światowych ?League of Legends?. Multikino przy współpracy z marką Sprite i producentem gry Riot Games zapraszają na transmisję pierwszego dnia rozgrywek ?League of Legends 2015 Midseason Invitational? z Tallahassee na Florydzie. Transmisja odbędzie się już 9 maja o 22:00 w 6 wybranych kinach sieci Multikino.

League of Legends 2015 Midseason Invitational: Transmisja na żywo w Multikinie.

W sobotę 9 maja Multikino i Sprite zapraszają wszystkich fanów League of Legends na transmisję MSI 2015. To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć najlepsze drużyny z międzynarodowych lig i obejrzeć na żywo rozgrywki na najwyższym poziomie.

Fani League of Legends będą mieli okazję uczestniczyć w transmisji pierwszego dnia wydarzenia, obejmującego pokaz przed rozgrywkami, ceremonię otwarcia i mecze rozgrywane w systemie kołowym (round-robin).

Nie przegap okazji, by zobaczyć starcie najlepszych drużyn League of Legends transmitowane na żywo z Tallahassee, na Florydzie.

Transmisja rozgrywek ?League Of Legends 2015 Midseason Invitational? odbędzie się 9 maja o 22:00 w 6 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy oraz Wrocław Arkady.

Czas trwania:Rozgrywki mogą potrwać do godziny 8:00 Data i start wydarzenia: 9 maja, 22:00 Uwaga! Komentarz angielski.

Bilety: Normalny ? 40 zł z kodem zniżkowym z Facebooka Multikino Polska (tylko w kasie kina) lub z etykietą z butelki Sprite 0,5l ? 35 zł Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska: https://www.facebook.com/MultikinoPolska/app_609431202462179

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz