Laureatka Oscara Helen Mirren oraz Alan Rickman filmie „Niewidzialny wróg” na VOD

5 lipca serwis Cineman VOD udostępni premierowo dramat "Niewidzialny wróg" w reżyserii Gavina Hooda z Helen Mirren oraz Alanem Rickmanem w rolach głównych. Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Niewidzialny wróg" to opowieść o realiach walki z wszechogarniającym terroryzmem w XXI wieku. Brytyjska pułkownik Katherine Powell (Helen Mirren) dowodzi ściśle tajną międzynarodową operacją, której celem jest namierzenie terrorystów, ukrywających się na terenie Kenii. Dzięki pozyskanym informacjom wywiadowczym odkrywa, że islamiści przygotowują się do samobójczego ataku. Powell podejmuje decyzję o natychmiastowym wyeliminowaniu zamachowców. Akcję przerywa pojawienie się w strefie rażenia kilkuletniej dziewczynki. Wojskowi i politycy muszą podjąć najtrudniejszą decyzję życia: poświęcić życie jednego niewinnego dziecka, czy pozwolić terrorystom umknąć i dokonać zamachu w którym zginą setki ludzi. Reżyserem filmu jest Gavin Hood, twórca takich filmów jak "Gra Endera", "X-men Geneza: Wolverine". W obsadzie obok Helen Mirren, uhonorowanej Oscarem za niezapomnianą rolę Elżbiety II w dramacie "Królowa", występuje znany serii "Harry Potter" Alan Rickman. W filmie pojawia się także gwiazdor telewizyjny Aaron Paul, który za rolę w serialu "Breaking Bad" został nominowany do Złotego Globu oraz trzykrotnie zdobył Primetime Emmy Award.

Także w lipcu, Cineman VOD udostępni kolejną polską premierę - tym razem będzie to oparty na biblijnej przypowieści widowiskowy "David i Goliat" z Mattem Berberi i Michaelem Fosterem w rolach głównych. Film zostanie udostępniony 19 lipca w ramach oferty Super Premium VOD.

Źródło: materiały prasowe

fot. Cineman
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz