Laureaci Cezara Fabrice Luchini i Leïla Bekhti w inspirującej komedii o życiowym przebudzeniu. DRUGIE ŻYCIA PANA ALAINA od 13 grudnia na VOD

Laureaci Cezara Fabrice Luchini i Leïla Bekhti w inspirującej komedii o życiowym przebudzeniu

DRUGIE ŻYCIA PANA ALAINA od 13 grudnia na VOD

Pełna uroku komedia o tym, jak delikatne jest życie

Télé 7 Jours

Zabawny i wzruszający

Closer

Pełen humanizmu

Voici

Fabrice Luchini jest zdumiewający

Femme Actuelle

Czysta przyjemność

Le Parisien

„Drugie życie pana Alaina” – oficjalny polski zwiastun:

Oparta na prawdziwej historii prezesa Peugeota, Christiana Streiffa, inspirująca i pełna humoru opowieść o życiowym przebudzeniu i odkrywaniu sensu życia z dala od pośpiechu i kariery zawodowej. W roli głównej występuje uwielbiany przez francuską publiczność Fabrice Luchini, laureat Cezara i Pucharu Volpiego na MFF w Wenecji, znany z udziału w filmach „U niej w domu” i „Żona doskonała”. Partneruje mu, również nagrodzona Cezarem, Leïla Bekhti („Prorok”, „Niezatapialni”).

Alain Wapler (Fabrice Luchini) jest szanowanym biznesmenem i niezrównanym mówcą. Bez reszty oddaje się pracy, rezygnując z prywatnego życia na rzecz kariery i sukcesów w korporacji. Pewnego dnia Alain doznaje udaru, który odbiera mu zdolność mówienia i osłabia pamięć. Z pomocą młodej logopedki Jeanne (Leïla Bekhti) i dzięki żmudnej, ale pełnej komicznych perypetii rehabilitacji, mężczyzna powoli odbudowuje swoje życie.

Drugie życie pana Alaina © dystr. Kino Świat 2019

"Drugie życie pana Alaina " od 13 grudnia na VOD

Premiera VOD: 13 grudnia 2019

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz