„Last Vegas”, „Wenus w futrze”, „Gra Endera”, „Rysiek Lwie Serce” – premierowo w maju na Cineman.pl

Kino Internetowe Cineman.pl w maju poleca "Last Vegas" - niezwykłą komedię z gwiazdorską obsadą. W filmie po raz pierwszy pojawiają się razem Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline. W serwisie Cineman.pl dostępny jest już także głośny film Romana Polańskiego "Venus w futrze".

"Last Vegas" to niezwykle barwna komedia o przyjaźni, w której główne role zagrało czterech najznakomitszych hollywoodzkich aktorów: Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline. Czwórka starych kumpli przybywa na wieczór kawalerski do Las Vegas. Panowie zamierzają zabawić się na całego. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo skrywanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem? Drżyj Las Vegas! Będzie się działo! Premiera w Cineman.pl 01.05.2014.

Także od pierwszego maja w kinie internetowym Cineman.pl można obejrzeć fenomenalnie przyjętą przez krytykę nową komedię Romana Polańskiego "Venus w futrze". Film opowiada o reżyserze (Mathieu Amalric) bezskutecznie poszukującym odtwórczyni głównej roli w nowym spektaklu teatralnym. Wyczerpujący casting nie przynosi rezultatu. I wtedy pojawia się Wanda (Emmanuelle Seigner), bezczelna, źle wychowana, zdesperowana i nieprzygotowana. Reżyser niechętnie zgadza się dać jej szansę.

Od maja Cineman.pl udostępnia również "Grę Endera", ekranizację kultowej powieści science fiction autorstwa Orsona Scotta Carda oraz zabawną animację "Rysiek Lwie Serce"', opowiadającą o szalonych przygodach dzielnego chłopca, który chciał być rycerzem. W maju w Cineman.pl będzie można obejrzeć premierę "Dobrego człowieka", dramatu osadzonego w realiach faszystowskich Niemiec z Viggo Mortensenem w roli głównej, oraz komedię romantyczną "Wymarzony".

Natomiast od 6 maja w serwisie zostanie udostępniona "Legenda Herkulesa" z Kellanem Lutzem, gwiazdą "Sagi Zmierzch". Film użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć jako absolutną premierę w Polsce w wyjątkowej ofercie Super Premium VOD. Film będzie dostępny także w jakości HD.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz