Lady Gaga stoi poza prawem?

Kontrowersyjna artystka nie boi się zawodowych wyzwań, nawet jeśli przekraczają one granice ogólnie przyjętych norm? Jak np. występ w drugiej kinowej odsłonie przygód najzabawniejszych kukiełek na świecie ? ?Muppety: Poza prawem? (polska premiera już 21 marca).

Sympatia do Muppetów na złą drogę sprowadziła również innych muzyków i celebrytów. W zaszczytnym gronie znaleźli się m.in. Puff Daddy, Usher, Tom Hiddleston a nawet prawdziwa diwa światowej sceny muzycznej ? Céline Dion! Jak słynna piosenkarka poradzi sobie z konkurencją w postaci różowiutkiej Miss Piggy, która na planie filmu zmienia kreacje aż 23 razy !!!? Okaże się już wkrótce.

Film ?Muppety: Poza prawem? zadebiutuje na srebrnym ekranie już 21 marca. Tym razem bohaterowie słynnego show zostają wplątani w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Kermit zostaje wzięty za Przestępcę Numer Jeden i wtrącony do więzienia, a jego miejsce podczas światowego tournée zajmuje najzieleńszy z czarnych charakterów, przebiegły Constantine?

?Muppety: poza prawem? do polskich kin trafią w dwóch wersjach: z napisami ? w oryginalnej wersji językowej oraz z polskim dubbingiem.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz