Kwietniowe premiery w AXN Black i AXN White

Premiery seriali Spartakus: Wojna potępionych, Skandal i Grand Hotel

już w kwietniu na kanałach AXN Black i AXN White

Kwiecień na kanałach AXN upłynie pod znakiem politycznych intryg, skandali z wyższych sfer i barwnych opowieści z historią w tle. Na antenie AXN Black pojawi się czwarta odsłona zrealizowanej z rozmachem produkcji "Spartakus: Wojna potępionych", a także najnowsze odcinki pierwszego sezonu "Raya Donovana". Z kolei AXN White w nadchodzącym miesiącu po raz pierwszy na swojej antenie wyemituje drugi sezon serialu politycznego Skandal oraz trzecią serię wielokrotnie nagradzanej hiszpańskiej produkcji "Grand Hotel".

Rozgrywający się w starożytnym świecie serial Spartakus: Wojna potępionych to barwna opowieść o losach słynnego gladiatora. Po ucieczce z niewoli Spartakus (w tej roli Liam McIntyre) staje na czele oddziałów walczących przeciwko cesarskiej władzy. Po rozgromieniu pretora Claudiusa Glabera pod Wezuwiuszem tytułowy bohater zbiera coraz większą armię, by zadać Rzymowi ostateczny cios. Zdesperowany senat prosi o pomoc w stłumieniu rebelii samego Marka Krassusa (Simon Merrells). Kiedy jeden z najbogatszych obywateli republiki zgadza się wziąć obronę państwa w swoje ręce, jego nowo powstała armia rusza przeciwko buntownikom pod dowództwem młodego, ale obiecującego żołnierza Juliusza Cezara (Todd Lasance). Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu Spartakus: Wojna potępionych w poniedziałek 6 kwietnia o godz. 22.05, kolejne odcinki w poniedziałki o godz. 23.15 w AXN Black.

Akcja serialu Ray Donovan toczy się w Los Angeles, mieście ludzi sławnych, bogatych i nierzadko wplątanych w intrygi. Tytułowy bohater (w tej roli Liev Schreiber) zajmuje się rozwiązywaniem skomplikowanych spraw celebrytów i gwiazd. Ray całkiem dobrze radzi sobie z problemami swoich klientów, jednak własne często go przerastają. Podczas gdy jego brat Bunchy (Dash Mihok) zmaga się z alkoholizmem, a Terry (Eddie Marsan) z powstałą w wyniku kontuzji chorobą Parkinsona, po dwudziestoletniej odsiadce z więzienia wychodzi ojciec Mickey (Jon Voight). Z czasem zaczynają wychodzić na jaw mroczne tajemnice z przeszłości rodziny Donovanów. Kolejne odcinki serialu Ray Donovan we wtorki o godz. 23.15 tylko w AXN Black.

Częściowo oparty na wspomnieniach byłej pracownicy gabinetu George'a W. Busha, Skandal to emocjonujący serial polityczny stworzony przez Shondę Rhimes. Główna bohaterka serialu, Olivia Pope (w tej roli Kerry Washington) jako doradca prezydenta ds. mediów zajmuje się ochroną wizerunku rządzącej elity. W obawie przed ujawnieniem swojej intymnej relacji z najważniejszą osobą w państwie, postanawia porzucić posadę w Białym Domu i otwiera własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Ma nadzieję rozpocząć nowy rozdział swojego życia, ale szybko przekonuje się, że przeszłości nie może tak łatwo zostawić za sobą. W drugim sezonie Olivia musi stawić czoło formułowanym przez prasę zarzutom o sfałszowanie wygranych przez Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) wyborów prezydenckich. Jej firma próbuje również zlokalizować źródło przecieków tajnych informacji z Białego Domu. Premiera drugiego sezonu serialu Skandal w środę 15 kwietnia o godz. 21.00. Kolejne odcinki w środę 22 kwietnia o godz. 21.05 i 29 kwietnia o godz. 21.15 w AXN White.

Osadzony na początku XX wieku hiszpański serial Grand Hotel to historia Julia (w tej roli Yon González), młodego chłopaka z ubogiej rodziny, który przyjeżdża do luksusowego hotelu na prowincji, by odszukać swoją siostrę Christinę. Dziewczyna pracowała tam w charakterze pokojówki. Po przybyciu na miejsce Julio dowiaduje się, że kilka miesięcy wcześniej Christina zniknęła w tajemniczych okolicznościach. By ją odnaleźć, zatrudnia się jako lokaj i rozpoczyna śledztwo na własną rękę. W trzecim sezonie córka właścicielki hotelu Alicja (Amaia Salamanca) wraz z przyjaciółką Maite (Megan Montaner) próbują rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa. Tymczasem dyrektor Grand Hotelu, Alfredo Vergara (Fele Martínez), przygotowuje się na wizytę Króla Alfonsa XIII. Premiera trzeciego sezonu serialu Grand Hotel we wtorek 7 kwietnia o godz. 21.05, kolejne odcinki we wtorki 14 kwietnia o godz. 21.30, 21 kwietnia o godz. 21.10 i 28 kwietnia o godz. 21.15 w AXN White.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz