Kwietniowe nowości w AXN

Premiery kolejnych odcinków Podejrzanego oraz nowy sezon serialu Zabójcze umysły już w kwietniu tylko w AXN

W kwietniu kanał AXN przygotował propozycje dla widzów o wyjątkowo mocnych nerwach. Miłośnicy morderczych intryg i zawiłych śledztw będą mogli zobaczyć premierowe odcinki Podejrzanego, a także kolejną odsłonę kryminalnego serialu Zabójcze umysły. W nadchodzącym miesiącu nie zabraknie również nowych odcinków takich produkcji jak Czarna lista, Sposób na morderstwo czy Skorpion.

Serial Podejrzany to historia pełnego niespodziewanych zwrotów akcji śledztwa toczącego się na amerykańskim przedmieściu. Pewnego dnia Ben Crawford (w tej roli Ryan Phillippe) odkrywa w lesie zwłoki dziecka. To wydarzenie zamienia jego poukładane dotychczas życie w koszmar. Ku swemu przerażeniu Ben dowiaduje się, że prowadząca dochodzenie, charyzmatyczna detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis), typuje go jako jednego z głównych podejrzanych o morderstwo chłopca. Chcąc oczyścić się z zarzutów, Ben na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Jedyną osobą, której może zaufać w tak trudnej sytuacji, jest jego przyjaciel Dave (Dan Fogler). Kolejne odcinki pierwszego sezonu serialu Podejrzany w każdy poniedziałek o godz. 21.00 w AXN (wyłączając Poniedziałek Wielkanocny tj. 6 kwietnia).

Zbieranie wątłych poszlak, podążanie za ukrytymi motywami i śledzenie morderczych planów to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit. Członkom elitarnej jednostki pod wodzą Aarona Hotchnera (w tej roli Thomas Gibson) przyświeca jeden cel - dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W dziesiątym sezonie do grupy doświadczonych policyjnych profilerów dołącza była agentka FBI Kate Callahan (Jennifer Love Hewitt). W takim składzie detektywi rozwiązują m.in. sprawę zniknięcia cenionego prawnika z Bostonu oraz badają okoliczności katastrofy samolotu, który rozbija się z niewyjaśnionych przyczyn. Agenci muszą również zmierzyć się ze stratą jednego ze swoich kolegów, który zostaje zamordowany przez seryjnego zabójcę. Premiera dziesiątego sezonu serialu Zabójcze umysły w środę 22 kwietnia o godz. 23.00 w AXN.

W kwietniowej ramówce kanału AXN nie zabraknie również premierowych odcinków najnowszych seriali prosto z USA. Na antenie AXN ukażą się nowe odcinki serialu Czarna lista, którego głównym bohaterem jest agent Raymond ?Red? Reddington (James Spader). Niegdyś poszukiwany przez amerykański wymiar sprawiedliwości jako jeden z najgroźniejszych przestępców, teraz pracuje dla FBI i pomaga ścigać swoich dawnych współpracowników. W kolejnych odcinkach agenci z pomocą Reda poszukują działającego od 12 lat seryjnego mordercy, a także rozpracowują sprawę wpływowej rodziny King, która prowadzi przestępczą działalność pod przykrywką legalnego biznesu.

W kwietniu AXN pokaże również ostatnie odcinki pierwszego sezonu produkcji Sposób na morderstwo. Bohaterami serialu są studenci prawa oraz ich profesor od postępowania karnego, Annalise Keating (Viola Davis). Uczniowie w ramach zajęć dostają od wykładowczyni do rozwiązania zawiłą i cieżką sprawę kryminalną. Gdy rozpoczyna się rywalizacja, studenci zrobią wszystko, aby zdobyć wymarzone stanowiska. Żaden z nich nie podejrzewa, że zostanie wplątany w morderstwo, które na dobre zmieni ich życiorysy. W finałowych odcinkach tożsamość poszukiwanego zabójcy Lily Stangard w końcu wychodzi na jaw. Z kolei w piątkowe wieczory widzowie AXN zobaczą nowe odsłony serialu sensacyjnego Skorpion. Produkcja została oparta na życiorysie ekscentrycznego geniusza Waltera O?Briena (Elyes Gabel). Wraz z całym zespołem ekspertów od techniki komputerowej, Walter pracuje w Departamencie Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych jako szef jednostki zajmującej się obroną przed cyberatakami. W kolejnych odcinkach agenci muszą udaremnić próbę zdalnego odpalenia broni masowego rażenia oraz odnaleźć skradzione eksperymentalne pociski.

Serial Czarna lista w czwartki o godz. 22.00 w AXN. Serial Sposób na morderstwo w poniedziałki o godz. 23.55 w AXN. Serial Skorpion w piątki godz. 22.00 w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz