Kwiecień w krakowskim Kinie Kijów!

W kwietniu krakowscy kinomani będą mieć okazję do oglądania filmów w atrakcyjnej cenie w największej sali kinowej w Małopolsce. Przez cały miesiąc, dzięki współpracy krakowskiego kina Kijów.Centrum i portalu kodyrabatowe.pl można będzie wygenerować specjalny kod rabatowy obniżający cenę biletu na wszystkie seanse 2D do 12 złotych, a na seanse 3D do 14 złotych.

Kod rabatowy na bilet do kina <http://kodyrabatowe.pl/kijow-centrum> będzie można znaleźć na specjalnej podstronie. Istnieje również możliwość zeskanowania kodu QR widocznego na plakatach i ulotkach informujących o akcji. Po wejściu na stronę należy wygenerować kod, który upoważnia do zniżki na jeden bilet zakupiony w kasie kina. Można go przesłać na maila, zachować w telefonie, wydrukować, bądź po prostu przepisać na kartkę, a następnie wymienić w kasie kina na bilet na wybrany seans. Zdobycie kodu rabatowego nie wymaga zakładania konta na portalu kodyrabatowe.pl, ani podawania dodatkowych danych.

- Kod rabatowy będzie aktywny do końca kwietnia niezależnie od dnia tygodnia i prezentowanego repertuaru. Oznacza to, że seanse weekendowe na filmowe nowości będą niemal dwukrotnie tańsze niż w innych dużych kinach - mówi Aleksandra Ignatowicz, Menadżer kina Kijów.Centrum w Krakowie - Mam nadzieję, że dzięki akcji nowi widzowie, przyzwyczajeni dotychczas do multipleksów, będą mogli doświadczyć oglądania filmów w prawdziwie komfortowych warunkach, w sali liczącej ponad 800 miejsc i będącej jednocześnie największą salą kinową w południowej Polsce.

A w kwietniu będzie można się pośmiać przy najnowszej historii Kermita i jego przyjaciół w filmie "Muppety: Poza prawem", czy przeżyć na nowo losy bohaterów "Kamieni na szaniec". Godna polecenia jest również "Nauka spadania", adaptacja powieści Nicka Hornby'ego, autora takich bestsellerów jak "Był sobie chłopiec" i "Samotność w stereo". A to jeszcze nie koniec nowości, które dla kinomanów w kwietniu szykuje Kijów.Centrum.

- Nasi użytkownicy bardzo aktywnie szukają możliwości oszczędzania w sieci, dlatego liczymy na to, że współpraca z kinem Kijów.Centrum będzie się cieszyć dużą popularnością - uważa Kamil Brożek, Head of Polish Market portalu kodyrabatowe.pl - Dodatkowo jest to dla nas interesująca akcja, ponieważ po raz pierwszy łączymy w niej działania on-line i off-line. Dotychczas model oszczędzania, który popularyzujemy wykorzystywany jest głównie do zakupu towarów lub usług w sklepach internetowych.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz