Kuroshitsuji w aktorskiej wersji

Dzisiaj pisaliśmy na fanpejdżu o ekranizacji Rurouni Kenshin, a już trwają prace nad adaptacją kolejnej fantastycznej mangi (japońskiego komiksu). Kuroshitsuji, albo Black Butler to jedna z najbardziej poczytnych historii w ostatnich kilku latach.

Komiks i anime opowiadają historię demona Sebastiana Michaelisa, który jest służącym 13 letniej Ciel Phantomhive. Młoda arystokratka jest głową rodziny Phantomhive, a także szefem fabryki zabawek. Nadnaturalny pakt zawiązany pomiędzy tymi dwojga polega na wykonywaniu przez demona specjalnych zadań, a także pomoc małej bohaterce w ujęciu sprawców morderstwa jej rodziców. Kiedy misja zostanie wypełniona demon może pożreć duszę arystokratki. Screen przedstawia Mizushime Hiro i Goriki Ayame, którzy odgrywają wymienione wcześniej postacie.
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

One thought on “Kuroshitsuji w aktorskiej wersji

  1. OMG! Pomieszaliście kompletnie jedno z drugim Ciel Pantomhive to ARYSTOKRATA, który zadebiutował w anime i mandze, natomiast w filmie, który dzieje się 130 lat po wydarzeniach z mangi główną rolę przejęła ARYSTOKRATKA, Shiori Genpo.

     

Dodaj komentarz