Kurdej-Szatan posmarowała chleb… Liberem!? Kulisy teledysku do filmu ?Dzień dobry, kocham cię?

Za kulisami teledysku do piosenki promującej komedię ?Dzień dobry, kocham cię? Basia Kurdej-Szatan w duecie z Liberem!

Zapraszamy za kulisy teledysku promującego ?Dzień dobry, kocham cię? ? najnowszą komedię twórców ?Śniadania do łóżka?, ?Nigdy w życiu!?, ?Tylko mnie kochaj? i ?Dlaczego nie!?. Nową wersję hitu ?Dzień dobry, kocham cię? z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie najpopularniejsza polska blondynka ? Barbara Kurdej-Szatan oraz zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards ? Liber.

?Podchodząc do utworu ?Dzień dobry, kocham cię? nie chcieliśmy powtarzać oryginału, który jest naprawdę świetną piosenką. Chcieliśmy to zrobić inaczej. Basia zaśpiewała w refrenach, a ja rapuję zwrotki? ? tłumaczy Liber. ?Wyszedł bardzo przyjemny aranż, którego dobrze się słucha. Sądzę, że dodaliśmy od siebie do tego utworu coś naprawdę fajnego? ? stwierdza Kurdej-Szatan.

?Po raz pierwszy zobaczyłem Basię kilka lat temu, występującą w teatralnym spektaklu? ? mówi Liber. ?Powaliła nas wszystkich na kolana, więc postanowiłem zaprosić ją do teledysku do ?Tak miało być?. Potem był kolejny do piosenki ?Czarne chmury?. A teraz ja wystąpię w klipie, który promuje film Basi. To taki nasz mały rewanż, wymiana? ? śmieje się artysta.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=XHOFBJjTpk0[/youtube]

?Dzień dobry, kocham cię? w kinach od 7 listopada 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz