Kurdej-Szatan, Musiał i Bołądź testują podryw… na ?pszczółkę?! Nowy plakat i trzeci teaser komedii ?Dzień dobry, kocham cię?

Premiera komedii ?Dzień dobry, kocham cię? już za chwilę, a tymczasem pojawił się kolejny teaser filmu wraz z drugim oficjalnym plakatem.

Na plakacie najpopularniejsza polska blondynka ? Basia Kurdej-Szatan błyszczy w doborowym towarzystwie gwiazd, takich jak: Maciej Musiał, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź i Anna Dereszowska. Natomiast w promującym film klipie, przystojniak Aleksy Komorowski i komediowe odkrycie z hitu ?Wkręceni? ? Paweł Domagała zaliczają fałszywy ?coming out? w klubie fitness. A przy okazji sprawdzają, jak płeć piękna reaguje na nowatorską metodę ?podrywu na pszczółkę?!

?Dzień dobry, kocham cię? to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na? ślubnym kobiercu.

DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ w kinach od 7 listopada 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz