Kultura Dostępna – najbliższe seanse w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na jesienne seanse w ramach cyklu Kultura Dostępna! Ten wyjątkowy projekt pozwala, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. W każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 złotych!

30 kwietnia cykl projekcji otworzyła nagrodzona Oscarem ?Ida? w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, do końca roku odbędzie się ponad 30 seansów. W październiku widzowie kin Helios oraz warszawskiego kina Iluzjon będą mogli zobaczyć uznane filmy polskiej produkcji, takie jak: "Bilet na Księżyc" (ostatni film z Anną Przybylską), "Pod Mocnym Aniołem", ?Służby specjalne? oraz ?Psy?.

KULTURA DOSTĘPNA W KINACH jest kolejnym elementem realizowanego z inicjatywy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego programu KULTURA DOSTĘPNA, którego operatorem jest NARODOWE CENTRUM KULTURY. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu w 35 kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 18:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 złotych.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na seanse w ramach cyklu KULTURA DOSTĘPNA: 8 października ? "Bilet na Księżyc", 15 października ? "Pod Mocnym Aniołem" oraz 22 października ? ?Służby specjalne? i 29 października ? ?Psy?.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz