Kultowy czołg Sherman, zwany pieszczotliwie ?Furią?, wkrótce dostępny będzie w grach firmy Wargaming

W związku ze zbliżającą się premierą filmu ?Furia? w reżyserii Davida Ayera (?Bogowie ulicy?), producent gry ?World of Tanks?, jednej z najbardziej popularnych gier na świecie, postanowił wykorzystać tytułowy czołg w swoich produkcjach. Słynny Sherman będzie dostępny w World of Tanks na PC, World of Tanks na konsolę Xbox 360 oraz w World of Tanks Blitz na iOS.

?Wargaming jest znany ze swojej pasji do historii i technicznej dokładności, także połączenie World of Tanks z FURIĄ, najbardziej realistycznym obrazem o czołgach do tej pory, jest naturalnym krokiem,? powiedział Erik Whiteford, dyrektor marketingu w Wargaming.

?Cieszymy się na współpracę z Wargaming. FURIA pojawi się w grze, ku radości entuzjastów czołgów. FURIA to intensywne doznanie kinowe, a World Tanks to świetne dopełnienie w przestrzeni wirtualnej,? podkreśla Mark Caplan, wiceprezes ds. produktów konsumenckich w Sony Pictures, producenta filmu.

Gracze World of Tanks; Xbox 360 Edition będą mogli kupować zestawy FURII już od 15 października do 11 grudnia 2014. W World of Tanks: Blitz i World of Tanks na PC pojawią się natomiast w różnych okresach w zależności od regionu. Więcej informacji o zawartości zestawów zostanie podana na oficjalnych stronach internetowych gier: World of Tanks - http://worldoftanks.eu, World of  Tanks Blitz - http://wotblitz.eu, World of Tanks: Xbox 360 edition -> www.worldoftanks.com/xbox

Brad Pitt za sterami czołgu, który wzbudza postrach w niemieckich szeregach.

Kwiecień 1945 roku. Alianckie wojska rozgromiły niemiecką armię w Ardenach i maszerują wprost na Berlin. Znany z odwagi, zahartowany w boju dowódca czołgu pieszczotliwie nazywanego Furia, sierżant Wardaddy (Brad Pitt) otrzymuje zadanie specjalne. Wraz ze swoją załogą będzie musiał wykonać tajną misję za linią frontu i stawić czoła znacznie potężniejszym silom wroga.

FURIA w kinach od 24 października

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz